Konferencja prasowa Burmistrz Pyrzyc Marzeny Podzińskiej

dodano: 12-10-2016

W dniu 07 października br. roku odbyła się konferencja prasowa Burmistrz Pyrzyc Marzeny Podzińskiej, na którą zaproszono media lokalne i regionalne. W spotkaniu uczestniczyła Skarbnik Gminy Danuta Bartków. Konferencja dotyczyła wykonania budżetu Gminy Pyrzyce za pierwsze półrocze 2016 roku, realizowanych inwestycji i zadań oraz spraw bieżących.

Po omówieniu powyższych tematów Pani Burmistrz odpowiadała na pytania dziennikarzy mi.in. na jakim poziomie jest zadłużenie gminy, czy będzie budżet obywatelski, jakie są plany inwestycyjne na 2017 rok, co dalej z pyrzycką oświatą biorąc pod uwagę planowaną likwidację gimnazjów, a także czy są jakieś plany co do odbudowy fontanny w miejscu tężni.

Za uczestnictwo w konferencji dziękujemy redakcjom: Pulsu Powiatu, Gazety Ziemi Pyrzyckiej oraz TV Aura.

Całą konferencję można obejrzeć na stronie: www.tvkaura.pl