Turniej Mikołajkowy organizowany przez AP Fair Play Pyrzyce

dodano: 07-12-2016

W ubiegłą sobotę( 03.12.2016 ) odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci z rocznika 2006 i młodsi zorganizowany przez Nasza akademię.  Patronat honorowy nad turniejem objął Burmistrz Pyrzyc Pani Marzena Podzińskai, który dokonał uroczystego otwarcia turnieju. W turnieju wzięło udział 7 drużyn: Smyk  Stargard, Unia Dolice, UKS Stal Lipiany, Fala Międzyzdroje, Fair Play I Pyrzyce, Fair Play II oraz Fair Play III.

Rozegrane mecze trwały po 10 minut, systemem każdy z każdym. Wszystkie drużyny zaprezentowały wysoki poziom, a każdy mecz był bardzo emocjonujący nie tylko dla małych piłkarzy, ale przede wszystkim dla licznie zgromadzonej publiczności. Celem turnieju nie była walka "na punkty", ale aktywne, przyjemne spędzenie czasu przez małych adeptów piłki nożnej, jak również całych ich rodzin. Bez wątpienia cel ten został osiągnięty.

Dla dociekliwych przedstawiamy końcową tabelę rozgrywek:

Tabela:
1. AP Fair Play I Pyrzyce  15 ptk.
2.
Fala Międzyzdroje  12
3. Unia Dolice  12
4. UKS Stal Lipiany  10
5.
AP Fair Play II Pyrzyce  5

6. Smyk Stargard 5

7. AP Fair Play III Pyrzyce 1

Na zakończenie turnieju każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar, a każdy zawodnik otrzymał medal.