Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

PYRZYCKA SZYBKA DYCHA

dodano: 20-03-2017

<<<< INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE >>>>

 

PAMIĄTKOWA KOSZULKA WOLONTARIUSZA

Przedstawiamy pamiątkową koszulkę Wolontariusza naszej imprezy biegowej Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR, która odbędzie się już 19 marca 2017 r. Wszystkich chętnych do współorganizowania pierwszej edycji tej wyjątkowej imprezy zapraszamy do rejestracji przez formularz w zakładce WOLONTARIAT na stronie www.szybkadycha.pl

 

 

 

 

KOMUNIKAT

 

19 marca 2017 r. serdecznie zapraszamy amatorów biegania oraz kibiców do wzięcia udziału w I edycji wyjątkowej imprezy biegowej w naszym regionie Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR. Uczestnicy biegu będą mogli wystartować na jednym z dwóch dystansów 10 km i 5 km zarówno indywidualnie, jak i drużynowo.


Jednocześnie pragniemy poinformować Wszystkich mieszkańców Pyrzyc, iż w dniu 19 marca 2017 r. w godzinach od 10:00 do 13:00 będą występowały utrudnienia w ruchu z powodu zamknięcia dróg.

Szczegółowa trasa biegu Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR wraz z zestawieniem ulic znajduje się na plakacie oraz na stronie www.szybkadycha.pl


Organizatorzy:
OSiR w Pyrzycach
Stowarzyszenie K2 Partners
w Szczecinie
 
 

 

 

 

Wielkie święto biegania w Pyrzycach już 19 marca!

 

Bieganie stało się ostatnio bardzo popularne i nawet gdy mamy śnieg oraz ujemne temperatury na ulicach, czy w parkach dostrzec można amatorów tego pozytywnego szaleństwa. Skoro więc cała Polska biega, biegają w takim razie też i Pyrzyce.

Już 19 marca na biegowej mapie regionu zadebiutuje zupełnie nowa, zainicjowana przez Panią Burmistrz Pyrzyc – Marzenę Podzińską, impreza - Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR. W jej trakcie każdy ze startujących będzie mógł się sprawdzić na jednym z dwóch dystansów – 10 km lub 5 km i to zarówno indywidualnie, jak i drużynowo.

- Planujemy, aby Pyrzyce dołączyły do zachodniopomorskich miast, w których organizowane są tak ostatnio modne imprezy biegowe. To co przygotowaliśmy dla uczestników Szybkiej Dychy, powinno zadowolić zarówno doświadczonych biegaczy, jak i osoby, które dotychczas nie brały udziału w tego typu zawodach – podkreśla Marcin Paprocki, dyrektor biegu.

- Organizujemy w Pyrzycach prawdziwe święto biegania i zależy nam, aby w imprezie wystartowało jak najwięcej osób. Tych, którzy nie pobiegną, zachęcamy aby przyszli pokibicować.

Warto podkreślić, iż każdy z uczestników zmagań otrzyma przed startem m.in. oryginalną koszulkę pamiątkową oraz na mecie niepowtarzalny medal z pyrzyckim gryfem. To trofeum będzie niewątpliwie przypominać o pyrzyckich zawodach jeszcze długo po ich zakończeniu.

Zapisy do imprezy potrwają do 5 marca 2017r. (pod warunkiem, że szybciej nie zostanie przekroczony limit opłaconych miejsc). Limit uczestników został ustalony na 1.000 osób dla obu dystansów. Opłata startowa do końca stycznia wynosi tylko 55 zł, a później wzrasta do 75 zł, dlatego warto być szybkim nie tylko na trasie, ale również w zapisach.

Spotykamy się już 19 marca 2017 r. w Pyrzycach!

Organizatorem imprezy Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR jest Stowarzyszenie K2 Partners oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pyrzycach. Partnerem Strategicznym imprezy jest GMINA Pyrzyce, a jej Sponsorem Tytularnym Backer OBR Sp. z o.o. - największy w Polsce producent grzałek elektrycznych.

PODSUMOWANIE

Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR startuje 19 marca 2017r. o godz. 11:00.

Zapisy:

http://szybkadycha.pl/index.php/bieg-na-10-km/zapisy/

http://szybkadycha.pl/index.php/bieg-na-5-km/zapisy/

Szczegóły:  http://szybkadycha.pl/   https://www.facebook.com/szybkadycha/

                                                                                  SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

 

 


Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia