XXXV SESJA RADY MIEJSKIEJ W PYRZYCACH

dodano: 05-05-2017

27 kwietnia 2017 roku o godzinie 13.00 w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach odbyła się XXXV Sesja Rady Miejskiej w Pyrzycach.

Podczas obrad przyjęto protokoły z obrad XXXII, XXXIII i XXXIV Sesji Rady Miejskiej. Przedstawiono również sprawozdania z działalności Ośrodka Pomocy Społecznej za 2016 rok,  oceniono zasoby Pomocy Społecznej w Gminie Pyrzyce za 2016 rok, a także udzielono informacji z działalności Gminy w zakresie ochrony środowiska z uwzględnieniem czystości wód. Przyjęto uchwały w sprawie: zmian budżetu i w budżecie Gminy Pyrzyce na 2017 rok, zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Pyrzyce, udzielenia pomocy finansowej w postaci dotacji celowej dla Powiatu Pyrzyckiego na dofinansowanie działalności Terapii Zajęciowej w Pyrzycach, zawarcia kolejnych umów dzierżawy i najmu nieruchomości stanowiących własność Gminy Pyrzyce, wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości zabudowanej, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 135 o powierzchni 0,0621 ha położonej w obrębie geodezyjnym 0012 miasta Pyrzyce i niezabudowanej, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 566/17 o powierzchni 0,0127 ha położonej w obrębie geodezyjnym 0010 miasta Pyrzyce oraz zmiany Uchwały Nr XXX/253/08 Rady Miejskiej w Pyrzycach z dnia 28 sierpnia 2008 roku w sprawie ustalenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć dydaktycznych, opiekuńczych i wychowawczych dla pedagogów, psychologów, logopedów i doradców zawodowych na stanowiskach pedagogicznych w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez Gminę Pyrzyce.