ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 W SZKOLE PODSTAWOWEJ W BRZESKU

dodano: 06-09-2017

4 września 2017 r. uroczystym apelem przygotowanym przez uczniów, rozpoczął się rok szkolny w Szkole Podstawowej w Brzesku. W tym dniu nie zapomniano również o obchodzonej 1 września 78. Rocznicy  Rozpoczęcia II Wojny Światowej. Pamięć ofiar tego konfliktu zbrojnego uczczono minutą ciszy.

Marzena Podzińska Burmistrz Pyrzyc wzięła udział w uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 i przywitała uczniów po wakacyjnej przerwie życząc sukcesów w nauce oraz radości ze zdobywania wiedzy. Burmistrz Pyrzyc wręczyła Pani Małgorzacie Jasion akt powołania na stanowisko dyrektora szkoły. Jest to czwarta kadencja Pani Małgorzaty Jasion na tym stanowisku. Do społeczności uczniowskiej przyjęci zostali nowi uczniowie rozpoczynający naukę w klasie pierwszej, którzy po złożeniu ślubowania zostali pasowani na ucznia przez dyrektora szkoły.