Spotkanie informacyjne dotyczące aplikacji "Zello" oraz kanału Pyrzyce112

dodano: 23-04-2018

W poniedziałek 16 kwietnia w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiegow Pyrzycach odbyło się zorganizowane przez Stowarzyszenie Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego spotkanie, którego tematem była aplikacja Zello oraz funkcjonowanie kanału Pyrzyce112. Podczas spotkania obecny był przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach, pracownik Urzędu Miejskiego w Pyrzycach ds. Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego oraz przedstawiciele Straży Miejskiej w Pyrzycach. Prezes Stowarzyszenia przedstawił i omówił cel funkcjonowania kanału na terenie powiatu pyrzyckiego oraz przedstawił główne jego zalety jako narzędzia do ostrzegania i informowania mieszkańców powiatu o zagrożeniach i utrudnieniach.
Spotkanie zostało zrealizowane w ramach programu ,,Bezpieczna Gmina 2017 - 2020".

Dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby razem z nami i innymi użytkownikami tworzyć bezpieczne społeczeństwo udostępniamy na naszej stronie instrukcję aby prawidłowo dołączyć do kanału Pyrzyce112.

Dziękujemy Zello - Polska112, za udostępnienie materiałów informacyjnych wraz z instrukcją.

Załączniki:

1. Prezentacja Zello.pdf