Stypendia i Nagrody Sportowe przyznane

dodano: 24-04-2018

19 kwietnia 2018 roku. w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach odbyło się wręczenie stypendiów i nagród sportowych, przyznanych przez Marzenę Podzińską Burmistrz Pyrzyc. W uroczystości oprócz nagrodzonych udział wzięli ich rodzice, działacze, trenerzy sportowi oraz pracownicy Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego.

Zostały przyznane 2 Nagrody Sportowe Gminy Pyrzyce za osiągnięte wysokie wyniki sportowe w formie gratyfikacji pieniężnej dla Patrycji Dyszkiewicz oraz LKS Spartakus Pyrzyce.

Nagrodzono również 4 zawodników spoza Gminy Pyrzyce, którzy promują naszą gminę na arenach sportowych tj. Oskar Kozanka-Lipka, Krzysztof Mieszko, Paulina Zygmunt i Wiktoria Maćkowiak.

Na podstawie opinii Gminnej Komisji Stypendialnej, Pani Burmistrz przyznała Stypendium Sportowe dla 20 zawodniczek i zawodników tj.: Patrycja Dyszkiewicz, Jakub Borecki, Weronika Dyszkiewicz, Wojciech Kuźnicki, Jakub Żółtański, Kinga Kapica, Edyta Marszałek, Amelia Kusztal, Weronika Masłowska, Weronika Modrzejewska, Natalia Rozel, Anna Samulak, Jan Figiel, Oliwier Szram, Aleksandra Samulak, Adrian Orlikowski, Wiktor Piwoni, Klaudia Dyszkiewicz, Maciej Turkiewicz, Filip Plizga.

Otrzymane stypendia i nagrody są wyróżnieniem, ale przede wszystkim motywacją do dalszego działania. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.