Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

FESTYN RODZINNY – 9. CZERWCA 2018

dodano: 12-06-2018

Od wczesnych godzin rannych w Szkole Podstawowej w Żabowie panował ruch. Rada Rodziców wespół z pracownikami szkoły przygotowywała się do rozpoczęcia festynu. O godzinie 13.00 przybyli pierwsi uczestnicy. Na placu szkolnym pojawili się nasi uczniowie w towarzystwie swoich rodzin. Oprócz mam i tatusiów były też babcie, dziadkowie, ciocie, wujkowie oraz bliżsi i dalsi znajomi.

Festyn rozpoczęła prowadząca D. Tujek, która powitała wszystkich, przedstawiła program i zaprosiła do wspólnego spędzenia czasu. Na początku Sandra Zapart z klasy IV zaśpiewała „Rudego rydza”. Klasa IV zaprezentowała przedstawienie „Bazyliszek” oraz taniec „Leń”, klasy trzecie tańczyły z szarfami i przedstawiły „Taniec hiszpański”, a klasa siódma własny układ taneczny.

W kąciku maluszka najmłodsze dzieci mogły pohasać po materacach, przejść tunelem, robić „pieczątki” stopami i dłońmi, powodzeniem cieszył się kącik piękności, zorganizowano też konkurencje na wesoło: rzut do celu, wyścigi, rzuty balonami z wodą. Można było się przejechać starym motorem, obejrzeć pokaz umiejętności psa tropiącego, a na ochłodę... wąż strażacki.

Przez cały festyn działały stoiska z jedzeniem i piciem. Można więc było zjeść kiełbasę i karkówkę z grilla, bigos, grochówkę, pierogi, smalec, ogórki małosolne, ciasto, popcorn, watę cukrową – wszystko własnej (rodziców) produkcji.

Wykupiono też wszystkie losy loterii fantowej, a nagrodą główną był głośnik bluetooth.

Naszą imprezę odwiedziła Pani Burmistrz Marzena Podzińska.

Festyn zakończył się o godzinie 17.00.

Nasi darczyńcy:

Abc Wyposażenia, Agencja Restrukturyzacji I Modernizacji Rolnictwa W Pyrzycach, Aura Telewizja Kablowa, Bank PKO BP, Centralna Kuchnia Stargard, Eurobank, Europa Systems Spółka Z O.O., Gawroński Marek Strzelnica Military Area Żabów, Gronowicz Piotr, Gunerka Krystyna, Hołownia Roman,  Kołoziej Irena,  Ks. Proboszcz Henryk Marczak, Ks. Proboszcz Piotr Twaróg, Lidl Polska, Meisinger Daniel, Michalski Henryk, Mogielski Jan, PPK Pyrzyce, Pracownicy szkoły, Rodzice, Spółdzielnia Mleczarska Mlekowita Oddział W Pyrzycach, Węgrowski Andrzej

Uzyskane fundusze zostaną przeznaczone na wyposażenie szkoły.

Wszystkim składamy serdeczne podziękowania.

                                                                                         Szkoła Podstawowa w Żabowie

Galeria zdjęć


Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia