Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Jubileusz 60 – lecia Sokoła Pyrzyce oraz Spotkanie Wigilijne

dodano: 19-12-2018

13.12.2018 r. w hali OSiR z okazji wydarzenia ważnego i dostojnego- Jubileuszu 60 – lecia Miejskiego Ludowego Klubu Sportowego „Sokół” Pyrzyce, obchodów, które połączyła świąteczna, pełna radości atmosfera – Spotkania Wigilijnego gościliśmy szerokie grono działaczy, trenerów, zawodników, reprezentantów stowarzyszeń, klubów i związków.

 

Nie zabrakło również przedstawicieli instytucji samorządowych, dyrektorów jednostek powiatowych i gminnych, sołtysów gminy Pyrzyce, przedsiębiorców oraz mieszkańców nie tylko z gminy Pyrzyce, ale i z gmin ościennych oraz media.

W uroczystościach udział wzięli: Prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej – Jan Bednarek, Poseł, Prezes Zachodniopomorskiej Rady Olimpijskiej – Stanisław Kopeć oraz Pełnomocnik ds. Reprezentacyjnych Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej - Julian Bumbul.

Gospodarze jubileuszu: Burmistrz Pyrzyc – Marzena Podzińska oraz Prezes MLKS Sokoła Pyrzyce – Marcin Mazurkiewicz podziękowali wszystkim, którzy przyczynili się do wyjatkowości tego wydarzenia oraz przybyłym gościom za liczne przybycie.

Podczas spotkania zostały wręczone odznaczenia zawodnikom Sokoła za uzyskiwane wyniki, krzewienie sportu i kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz promowanie poprzez sport własnej pracy, swojego środowiska lokalnego i gminy Pyrzyce. Przyjaciołom, partnerom i sponsorom. za długoletnią i bezcenną pomoc, dzięki której pyrzycki Klub może realizować zamierzenia i przedsięwzięcia przyczyniające się do rozwoju piłki nożnej w Gminie Pyrzyce.

W podniosły nastrój jubiluszowej uroczystości wprowadzili gości uczniowie Pyrzyckiej Szkoły Muzycznej I st., tancerze- reprezentanci Szkoły Tańca ASTRA ze Szczecina.

Następnie w iście świąteczny klimat wprowadzili zebranych: Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz chór ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Pyrzycach.

Spotkanie przebiegało w miłej, przyjaznej i świątecznej atmosferze z oprawą artystyczną w tle oraz pięknymi życzeniami i myślami na kolejny rok.

Za organizację jubileuszu odpowiedzialny był MLKS „Sokół” Pyrzyce przy wspólpracy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pyrzycach. Natomiast organzizatorem Spotkania Wigilijnego był OSiR.

Galeria zdjęć


Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia