KOLEJNY SEZON PYRZYCIEJ HALOWEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ

dodano: 31-10-2012

Powoli kończy się sezon rozgrywkowy na otwartych boiskach, dlatego też o jesienno -  zimowym okresie gier "pod dachem" pomyślał już pyrzycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dla wszystkich miłośników i entuzjastów piłki nożnej przygotowano ofertę w formie rozgrywek ligowych, w których grać mogą amatorzy oraz zawodnicy zrzeszeni w klubach.
     Tradycyjnie miejscem zmagań będzie pyrzycka Hala Sportowa im. Polskich Olimpijczyków przy ul. Rolnej 5. Organizatorzy liczą na udział nie tylko drużyn miejscowych, ale z całego powiatu pyrzyckiego, czy też z całego województwa zachodniopomorskiego.
     Mecze ligowe odbywać się będą w niedziele przez trzy kolejne miesiące – począwszy od 25 listopada br. Zgłoszenia drużyn przyjmujemy do  21 listopada br. w biurze OSiR przy ul. Rolnej 5 w Pyrzycach lub telefonicznie - (91) 5701618. Wpisowe od drużyny wynosi 100,00 zł. PHALP, to ciesząca się ogromną popularnością impreza sportowa, która co roku przyciąga wielu uczestników i kibiców.

Serdecznie zapraszamy.