Książka na jesień dla seniora

dodano: 16-09-2021

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji "Książka na jesien dla seniora", 👩‍🦳👨‍🦳 której głównym celem będzie stworzenie kącika bibliotecznego i wypromowanie spędzania wolnego czasu pensjonariuszy z książką. Przede wszystkim jednak chcemy tym podarunkiem w postaci książki otulić ich w samotności, pokazać że nie są sami, a książka potrafi wypełnić smutek radością. 😃
PRZECZYTAŁEŚ KSIĄŻKĘ? DAJ JEJ DRUGIE ŻYCIE. PODZIEL SIĘ Z SENIOREM Z DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ. PRZYNIEŚ DO BIBLIOTEKI STAMTĄD TRAFI DO SENIORA.
!!! Uwaga!!!
• Przyjmujemy TYLKO I WYŁĄCZNIE KSIĄŻKI W BARDZO DOBRYM STANIE LUB NOWE.
• Każdy kto ma książkę, którą chciałby się podzielić, może przynieść ją do Pyrzyckiej Biblioteki Publicznej
• Akcja trwa do 29.09.2021 r. FINAŁ 1 PAŹDZIERNIKA w DZIEŃ SENIORA w tym dniu wydarzy się przekazanie do Domów Pomocy Społecznej w Pyrzycach oraz Żabowie.
Patronat nad akcją pełni Burmistrz Pyrzyc Marzena Podzińska oraz Wicestrosta Starostwa Powiatowego w Pyrzycach Ewa Gąsiorowska Nawój, Pyrzycka Biblioteka Publiczna
Zaproszenie do akcji już przyjęli Stowarzyszenie Fabryka Dobrego Czasu, Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej z OI im L. Teligi. Samorząd Uczniowski ZSCKU Pyrzyce, Stowarzyszenie Fabryka Dobrego Czasu, Przedszkole Nr 3, Stowarzyszenie Polska 2050 Koło Południowe, Radni Gminy Pyrzyce, Radni Starostwa Powiatowego .
JAK PODARUJESZ KSIĄZKĘ wrzuć na swój profił fb #Ksiązkadlasenioranajesień tym samym zaprosisz innych do akcji.