Urząd Miejski w Pyrzycach

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
logo

Przeżyli razem 50 lat!

dodano: 16-05-2023

Przeżyli razem 50 lat!
6 maja 2022 roku w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego. Było to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło rodzinę, przyjaciół oraz bliskich Dostojnych Jubilatów.
 
Burmistrz Pyrzyc Marzena Podzińska, w obecności Wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej w Pyrzycach Iwony Ksel oraz Kierowniczki Urzędu Stanu Cywilnego Karoliny Rutkiewicz, wręczyła dziesięciu parom medale za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznawane przez Prezydenta RP.
 
Jubileusz obchodziły następujące pary:
 1. Państwo Urszula i Kazimierz Dobrowolscy
 2. Państwo Marianna i Józef Guźniczak
 3. Państwo Elżbieta i Józef Janczura
 4. Państwo Teresa i Marian Krawczyk
 5. Państwo Jadwiga i Władysław Marszałek
 6. Państwo Halina i Jerzy Orłowscy
 7. Państwo Alicja i Janusz Przepiórka
 8. Państwo Weronika i Jerzy Weichert
 9. Państwo Janina i Roman Czemni
 10. Państwo Teresa i Józef Kędziora (66 rocznica ślubu)
 
Wydarzenie uświetnił występ zespołu „Wrzos” z Krzemlina, recital kabaretowy Pani Zenobii Walczak i Pana Krzysztofa Sikory - słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, a także poezja Pani Wiktorii Wiszniowskiej-Kijany, która recytowała wiersze z nowo wydanego tomiku „Myśli Pogubione”. Pani Wiktoria każdej z par podarowała egzemplarz tomiku. Oprawę muzyczną uroczystości zapewniła Pani Agnieszka Urbańska, która zagrała na skrzypcach.
 
Ta wyjątkowa uroczystość jubileuszu 50. rocznicy pożycia małżeńskiego była prawdziwym świadectwem trwałości miłości, a świętujące pary były wzorem dla wszystkich obecnych, pokazując, jak ważne jest budowanie silnego i trwałego związku. Było to niezapomniane wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.
 
Dziękujemy kwiaciarni Eliza Frątczak za wypożyczenie kwiatów i ozdób, którymi została udekorowana sala.
Galeria zdjęć


Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

Rozlicz PIT w Pyrzycach
Rozliczenie PIT online w PITax.pl jest dostępne dzięki projektowi „Wspieraj lokalnie” przygotowanemu przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz PITax.pl Łatwe podatki.

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia