Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Zaproszenie do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych

dodano: 19-09-2023

 

 

 

Burmistrz Pyrzyc

ZAPRASZA

Organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie działające na terenie Gminy Pyrzyce do konsultacji projektu uchwały w sprawie przyjęcia Programu współpracy Gminy Pyrzyce z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2024 rok.
 

Termin konsultacji: od dnia 19.09.2023 r. do dnia 04.10.2023 r.

Opinie (propozycje, wnioski) dotyczące projektu uchwały w sprawie przyjęcia Programu współpracy Gminy Pyrzyce z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2024 rok można złożyć w formie pisemnej (formularz do konsultacji – dostępny w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach i na stronie www.pyrzyce.um.gov.pl).

Uprawnieni do reprezentacji przedstawiciele organizacji pozarządowych i podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie mogą składać na załączonym formularzu opinie dotyczące konsultowanego projektu Programu współpracy Gminy Pyrzyce z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2024 rok, w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach Plac Ratuszowy 1 74 – 200 Pyrzyce oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sport@pyrzyce.um.gov.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 04.10.2023r. Wszelkie uwagi i opinie zgłoszone po tym terminie nie będą uwzględniane.

Treść projektu Programu współpracy Gminy Pyrzyce z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2024 rok dostępna jest na stronie Urzędu Miejskiego w Pyrzycach pod adresem www.pyrzyce.um.gov.pl oraz bezpośrednio w siedzibie tut. Urzędu Miejskiego w Pyrzycach pok. Nr 139.

Osoba do kontaktu – Anna Wyzińska, nr telefonu 91 3970358 e-mail: sport@pyrzyce.um.gov.pl

Projekt programu

Formularz do konsultacjiWysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

Rozlicz PIT w Pyrzycach
Rozliczenie PIT online w PITax.pl jest dostępne dzięki projektowi „Wspieraj lokalnie” przygotowanemu przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz PITax.pl Łatwe podatki.

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia