Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Spotkanie z pisarką Sylwią Trojanowską

dodano: 20-09-2023

Wtorkowe popołudnie naszym czytelnikom i miłośnikom literatury ubiegło bardzo przyjemnie i sympatycznie, a to za sprawą gościa Pyrzyckiej Biblioteki Publicznej - pani Sylwii Trojanowskiej, autorki wielu książek, powieści obyczajowych i sztuk teatralnych, ale też trenerki biznesowej i coacha.
W jej dorobku literackim znaleźć można takie powieści jak „Łabędź”, „Żona nazisty”, „Wzgórze świątecznych życzeń”, „Daj mi jeszcze szansę”, a także „Powiedz mi jak będzie”. Wydała także powieści obyczajowe, takie jak „Wigilijna przystań”, „Powroty i wspomnienia”. Ta ostatnia pozycja beletrystyczna wchodzi w cykl powieści pod wspólnym tytułem „Sekrety i kłamstwa”. Pani Sylwia jest także autorką powieści „A gdyby tak”, „Blisko chmur”, „Szkoła latania”, „Czy szept wiatru”. Jej twórczość literacka to książki, które mają zarażać odbiorców optymizmem, a także obiektywnym spojrzeniem na otaczającą ich rzeczywistość.
W czasie spotkania autorka przekazała nam sporą dawkę pozytywnych emocji i wielu wrażeń.
Podczas rozmowy z czytelnikami Pani Sylwia zdradziła nam swoje plany literackie, o tym że jej nowa powieść będzie rozgrywać się właśnie w Pyrzycach, tych przedwojennych i powojennych. Sama jest zafascynowana nazwą „Pirissa”. Prawdopodobnie znów niedługo zobaczymy się z panią Sylwią Trojanowską, na co czekamy z niecierpliwością.
Dziękujemy pisarce za bardzo miło spędzony czas, a czytelnikom naszej biblioteki dziękujemy za tak liczne przybycie.
 

Dyrektor Pyrzyckiej Biblioteki Publicznej

(-) Magdalena Brzozowska–Wróblewska

Galeria zdjęć


Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

Rozlicz PIT w Pyrzycach
Rozliczenie PIT online w PITax.pl jest dostępne dzięki projektowi „Wspieraj lokalnie” przygotowanemu przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz PITax.pl Łatwe podatki.

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia