dodano: 28-12-2023

Burmistrz Pyrzyc
z dnia 27 grudnia 2023 roku
    Informuję, że w dniu 28 grudnia 2023 r. nastąpi skrócenie czasu przyjmowania wniosków o wydanie dowodu osobistego.
    Na polecenie Dyrektora Departamentu Spraw Obywatelskich MSWiA składanie wniosków o wydanie dowodu osobistego możliwe będzie w dniu 28 grudnia 2023r. tylko do godz. 11.30.
    Ponadto informuję, że w dniu 28 grudnia 2023 r. o godz. 9.00 wyłączona zostanie możliwość skorzystania z usługi składania wniosku o dowód dla dziecka lub podopiecznego za pomocą:(https://www.gov.pl/web/gov/uzyskaj-dowod-osobisty-dla-dziecka-lub-podopiecznego).
    Powyższe spowodowane jest koniecznością zapewnienia bezpiecznego wdrożenia z dniem 29 grudnia 2023 r. rozwiązań technicznych umożliwiających świadczenia usług  związanych z wnioskowaniem o dowód osobistym.
    Za utrudnienia przepraszam.

Burmistrz Pyrzyc