Urząd Miejski w Pyrzycach

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
logo

Wykonanie dokumentacji na oświetlenie przez Gminę Pyrzyce

dodano: 07-02-2024

W styczniu 2024 r. Gmina Pyrzyce podpisała umowę na realizację zadania pn: „Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Pyrzyce (etap 1 – opracowanie dokumentacji) ” polegającego na opracowaniu dokumentacji projektowo - kosztorysowej oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Pyrzyce, tj.:
 1. Wykonanie dokumentacji na postawienie lampy ulicznej” (w miejscowości Letnin). Wykonawcą zadania jest firma M.A.B. Biuro Projektowe, reprezentowana przez Aleksandrę Borowską, z siedzibą w Lubaniu, ul. Bolesława Krzywoustego 2b/25, wyłonioną w drodze zapytania ofertowego.
  Wartość zadania zgodnie z umową: 2 000,00 zł brutto.
  Zadanie zrealizowane z Funduszu Sołeckiego Sołectwa Letnin.
 2. Budowa oświetlenia ulicznego (etap I przy nowo powstałych zabudowaniach) obok dr nr 161 przy dz. 156/1 lub 156/2 – dokumentacja(w miejscowości Ryszewo). Wykonawcą zadania jest firma M.A.B. Biuro Projektowe, reprezentowana przez Aleksandrę Borowską, z siedzibą w Lubaniu, ul. Bolesława Krzywoustego 2b/25, wyłonioną w drodze zapytania ofertowego.
  Wartość przedsięwzięcia zgodnie z umową: 2 000,00 zł brutto.
  Zadanie zrealizowane z Funduszu Sołeckiego Sołectwa Ryszewo.
 3. Wykonanie dokumentacji projektowej oświetlenia dz. nr 83 obręb Turze”. Wykonawcą zadania jest firma M.A.B. Biuro Projektowe, reprezentowana przez Aleksandrę Borowską, z siedzibą w Lubaniu, ul. Bolesława Krzywoustego 2b/25, wyłonioną w drodze zapytania ofertowego.
  Wartość zadania zgodnie z umową: 2 706,00 zł brutto.
  Zadanie zrealizowane z Funduszu Sołeckiego Sołectwa Turze.
 4. Budowa oświetlenia ulicznego w Krzemlinie”. Wykonawcą zadania jest firma M.A.B. Biuro Projektowe, reprezentowana przez Aleksandrę Borowską, z siedzibą w Lubaniu, ul. Bolesława Krzywoustego 2b/25, wyłonioną w drodze zapytania ofertowego.
  Wartość przedsięwzięcia zgodnie z umową: 2 706,00 zł brutto.
  Zadanie zrealizowane z Funduszu Sołeckiego Sołectwa Krzemlin.
Burmistrz Pyrzyc
(-) Marzena Podzińska


Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

Rozlicz PIT w Pyrzycach
Rozliczenie PIT online w PITax.pl jest dostępne dzięki projektowi „Wspieraj lokalnie” przygotowanemu przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz PITax.pl Łatwe podatki.

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia