Festyn rodzinny w SP2

dodano: 11-06-2013

Dnia 8 czerwca 2013 r. w godz. 10 – 14.w Szkole Podstawowej Nr 2 w Pyrzycach odbył się XIII już festyn rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców przy pomocy nauczycieli SP2.  Festyn rozpoczął się barwnym korowodem ulicami Pyrzyc, który zakończył się na placu szkolnym. Tam czekały już pyszne potrawy z grilla, sałatki, gorąca grochówka, naleśniki i ciasta.

Na scenie prezentowały się uczniowskie talenty z koła wokalnego, recytatorskiego i teatralnego.  Wystąpili także uczniowie Szkoły Muzycznej w Pyrzycach oraz Szkoły Tańca FLESZ. Chętni mogli skorzystać z indywidualnego treningu prowadzonego przez mistrza Polski oraz wicemistrza Europy z Lizbony 2012 w kategorii MMA.  Wystąpili także Partyzanci, organizacja pozarządowa skupiająca pasjonatów starych, zabytkowych motocykli oraz miłośników historii militarnej. Jak zwykle wsparcia udzieliły Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach i Komenda Powiatowa Państwowej  Straży Pożarnej w Pyrzycach. Wszyscy doskonale się bawili, łącząc miłe z pożytecznym, gdyż zarobione podczas festynu fundusze zostaną przekazane na doposażenie szkolnych sal komputerowych. Dyrektor szkoły szczególnie gorąco dziękuje rodzicom jak również wszystkim sponsorom za zaangażowanie i wsparcie działań szkoły.

Lucyna Kopciewicz