dodano: 23-08-2013

Ogłoszenie o skierowanym do osób prawnych i fizycznych konkursie ofert na realizację w 2013 roku zadań w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Data publikacji ogłoszenia: 23 sierpnia2013r.

Termin składania dokumentów:5 września 2013r.

Komórka organizacyjna: Pełnomocnik Burmistrza Pyrzyc ds. Uzależnień i Zdrowia.

Rodzaj ogłoszenia: Konkurs ofert

Znak sprawy: PUiZ.8135.2.2013

Burmistrz Pyrzyc zaprasza do składania ofert na realizację zadania  w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, w tym Prowadzenie profilaktycznej działalności informacyjnej i edukacyjnej w zakresie rozwiązywania problemów alkoholowych w szczególności dla dzieci i młodzieży.

Zaproszenia do składania ofert  obejmuje realizację następujących zadanie:

Przeprowadzenie programu profilaktyczno- edukacyjnego z zakresu przeciwdziałania  przemocy rówieśniczej, przemocy w rodzinie skierowanego do dzieci i młodzieży, rodziców/opiekunów, kadry pedagogicznej  w Szkołach Podstawowych oraz Publicznym Gimnazjum Gminy Pyrzyce.

PODMIOTY UPRAWNIONE DO SKŁADANIA OFERT

• osoby prawne lub fizyczne posiadające niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz potencjał kadrowy niezbędny do realizacji zadań objętych ogłoszeniem.

WYSOKOŚĆ ŚRODKÓW PRZEZNACZONYCH NA REALIZACJĘ ZADANIA

• 24 380.00 zł.

Termin i warunki realizacji zadań

Zadanie powinno być realizowane z najwyższą starannością zgodnie z zawartą umową przy uwzględnieniu następujących terminów i warunków realizacji zadań:

1. Termin realizacji zadania obejmuje okres od 1 października 2013 roku do 31 grudnia 2013 roku.

2. Zadanie będzie realizowane przez osoby posiadające kwalifikacje z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania przemocy.

3. Zadanie będzie realizowane dla osób mieszkających bądź uczących się na terenie Gminy Pyrzyce.

Termin i warunki składania ofert

1. Oferty należy składać w opisanej, zamkniętej kopercie  w sekretariacie pok. 133, I  Urzędu Miejskiego w Pyrzycach Plac Ratuszowy 1 lub wysłać pocztą na adres : Gmina Pyrzyce, Plac Ratuszowy 1, 74-200 Pyrzyce.

2. Oferty wysłane pocztą lub dostarczone po terminie wskazanym wyżej nie będą oceniane.

3. Wzór oferty do pobrania.

4. Do oferty należy dołączyć : szczegółowy program realizacji zadania, harmonogram realizacji zadania, kserokopie kwalifikacji realizatorów zadania.

W przypadku składania kopii dokumentów powinny być potwierdzone za zgodność z oryginałem na pierwszej stronie dokumentu z zastosowaniem formuły „Potwierdza się za zgodność z oryginałem strony od…do…”, bądź na każdej ze stron. Dokumenty winny być podpisane czytelnie z podaniem funkcji osoby/osób podpisujących wraz z imienna pieczątką.

Termin, tryb i kryteria stosowane przy dokonaniu wyboru ofert

1. Otwarcie ofert i ich ocena formalna i merytoryczna zostanie przeprowadzona do dnia 15 września  2013 r.  w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach Plac Ratuszowy 1.

2. Przy wyborze ofert stosowane będą następujące kryteria merytoryczne :

• cena oferty (0-20pkt),

• spełnienie warunków realizacji zadania przedstawionych w ogłoszeniu (0-10pkt),

• możliwość realizacji zadania przez oferenta (0-10pkt),

• planowana w ramach przeznaczonych środków liczba godzin realizacji zadania (0-20pkt),

• kwalifikacje realizatorów zadania (0-20pkt).

3.  Do realizacji zadania wybrane zostaną  oferty, które osiągną liczbę  min. 40 i więcej punktów, liczoną jako średnią arytmetyczną punktów wszystkich  członków komisji oceniających oferty.

4.  Złożenie oferty nie jest równoznaczne z zapewnieniem przyznania środków finansowych.

Postanowienia końcowe

1. Wyłoniony podmiot będzie zobowiązany, pod rygorem rozwiązania umowy, do każdorazowego informowania  odbiorców o źródle finansowania zadania tj. środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

2. Wszelkie informacje dotyczące niniejszego zaproszenia do składania ofert można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach Pl. Ratuszowy 1- Pełnomocnik Burmistrza Pyrzyc ds. Uzależnień i Zdrowia, pok. 140 I p. tel. 91 39 70 357 w   poniedziałki w godz. 8:00 – 16:00, od wtorku do piątku w godz. od 7:00 do 15:00.