Otwarcie miasteczka ruchu drogowego

dodano: 11-12-2013

Dnia 6 grudnia 2013 r. miało miejsce uroczyste otwarcie miasteczka ruchu drogowego przy ul. Rejtana. Nastąpiło przecięcie wstęgi przez Pana Burmistrza Jerzego Marka Olecha, Pana Marcina Piwowarskiego głównego specjalistę Departamentu Nadzoru Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz przez Panią Samantę Ułybin Inspektor Wojewódzkiego Wydz. Certyfikacji i Funduszy Europejskich ZUW.

Pan Burmistrz odsłonił również tablice znajdującą się na terenie miasteczka dot. tej inwestycji. Plany otwarcia pokrzyżowały warunki atmosferyczne, w związku z tym uroczystość została przeniesiona do auli Gimnazjum, gdzie przemówienie okolicznościowe wygłosił Burmistrz Jerzy Marek Olech, by wyrazić wdzięczność za realizację tego projektu. Głos zabrali również Pan Marcin Piwowarski oraz Pani Samanta Ułybin, serdecznie gratulując oraz dzieląc radość i zadowolenie Pana Burmistrza i wszystkich zebranych.  Gośćmi specjalnymi byli również: Marek Rupental – Zachodniopomorski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego, Mł. Inspektor Grzegorz Sudakow- Naczelnik Wydz. Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, Mł. Inspektor Leszek Ciarkowski – Komendant Powiatowy Policji w Pyrzycach, Jacek Walczak- przedstawiciel inspektoratu nadzoru, firma Fawal z Gorzowa Wlkp. oraz Jan Wójcik, wykonawca,  ROLBUD Spółdzielnia Usług Rolnych z Trzcińska Zdrój.

KM