Burmistrz Pyrzyc zaprasza do złożenia ofert

dodano: 17-01-2014

Burmistrz Pyrzyc zaprasza do złożenia oferty w rozpoznaniu cenowym w sprawie wykonania: (na podstawie art. 4 pkt. 8 ustawy - Prawo zamówień publicznych) usługi polegającej na nagrywaniu audiowizualnym sesji Rady Miejskiej w Pyrzycach.

I. Ofertę należy złożyć:

a) w jednej zamkniętej kopercie, w siedzibie Zamawiającego
b) faksem na numer 91/3970314
c) e-mailem na adres: sekretariat@pyrzyce.um.gov.pl

II. Na kopercie/ faksie/ w e-mailu* należy umieścić nazwę i adres Zamawiającego, nazwę
i adres Wykonawcy oraz napis: Rozpoznanie cenowe na:
„Nagrywanie audiowizualne sesji Rady Miejskiej w Pyrzycach”

III. Ceny podane w ofercie:
- powinny być wyrażone cyfrą i słownie,
- powinny być wyrażone w języku polskim, czytelnie trwałą techniką,
- powinny obejmować całość zamówienia.

IV. Opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na nagrywaniu audiowizualnym sesji Rady Miejskiej w Pyrzycach oraz przeniesienie nagranego materiału na nośnik DVD do przekazania dla zamawiającego, który będzie miał pełne prawa autorskie do korzystania z nagranego materiału.
2. Każde nagranie sesji Rady Miejskiej w Pyrzycach będzie zamieszczone jako retransmisja
w formie audiowizualnej w Internecie na ogólnodostępnej stronie Wykonawcy lub w telewizji lokalnej przez okres min. jednego miesiąca.Dostęp do retransmisji nie będzie wymagał od oglądającego logowania, zakładania konta. Zamawiający nie dopuszcza zamieszczania reklam w retransmitowanym materiale.
3. W celu realizacji zamówienia Zamawiający przekaże Wykonawcy informację o terminie
i miejscu sesji najpóźniej na dwa dni przed sesją.
4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
5. Zamawiający nie dopuszcza możliwości powierzenia części lub całości zamówienia podwykonawcom.
6. W związku z brakiem możliwości określenia ilości sesji w roku, Zamawiający zapłaci Wykonawcy wynagrodzenie miesięczne za miesiąc, w którym nagrywane były sesje (bez względu na ilość sesji w danym miesiącu).
7. Za te miesiące, w których nie odbędą się obrady sesji Rady Miejskiej Zamawiający nie zapłaci Wykonawcy wynagrodzenia.

V. Wymagany termin realizacji umowy: od dnia podpisania umowy do dnia 31 grudnia 2014 roku

VI. Przy wyborze propozycji do realizacji Zamawiający będzie się kierował kryterium:
Cena -100%.

VII. Propozycja wykonawcy powinna zawierać formularz oferty wg załączonego do zaproszenia wzoru.

VIII. Cena podana przez Wykonawcę jest obowiązująca przez okres związania umową i nie będzie podlegała waloryzacji w okresie jej trwania.

IX. Zamawiający wybierze propozycję odpowiadającą wszystkim postawionym przez niego wymogom, o najniższej cenie.
X. Termin złożenia ofert:
oferty należy złożyć w terminie do dnia 31 stycznia 2014 roku, do godz. 15.00

XI. Osobą uprawnioną do kontaktów z Wykonawcami jest:
Monika Wrzosek tel. 091/3970360

XII. Informacje dotyczące zawierania umowy:
Niezwłocznie po wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający wyśle do Wykonawcy zamówienie/zlecenie/umowę w sprawie zamówienia publicznego.*

(-) Burmistrz Pyrzyc
Jerzy Marek Olech