Ferie zimowe z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji

dodano: 21-02-2014

Dzieci ze świetlic środowiskowych Gminy Pyrzyce w dniach 18 i 20 lutego 2014 r. zostały zaproszone  wraz z opiekunami na halę Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pyrzycach do udziału w grach i zabawach sportowych. W pierwszym dniu, tj. 18 lutego br.  brały udział dzieci z Okunicy, Brzezina, Ryszewka,  Żabowa, Turza i Stróżewa. W drugim dniu, tj. 20 lutego br. przybyły dzieci z Krzemlina, Nowielina i Letnina.

Zaproponowano im wiele atrakcji  między innymi grę w mini hokeja, piłkę nożną, skoki na piłce oraz atrakcyjne tory przeszkód. Wszyscy uczestnicy otrzymali  dyplomy i słodycze ufundowane przez OSiR. W tych rozgrywkach nie było przegranych wszyscy zostali obdarowani prezentami. Zmęczone chętnie zasiadły do stołu i skosztowały   posiłku w postaci kanapek i ciepłej herbaty. Po zakończonych rozgrywkach czekały na nich kolejne atrakcje w Pyrzyckim Domu Kultury. Dzieci miały możliwość obejrzenia przedstawienia  pt. "Calineczka”.

Koszty transportu i wyżywienia  pokryte zostały z budżetu Gminy z zadania realizowanego w ramach gminnego programu profilaktyki rozwiązywania problemów alkoholowych.