Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Zaczarowany Dzień Dziecka

dodano: 06-06-2013

       We wtorek – 4. czerwca – z okazji Dnia Dziecka w Przedszkolu Publicznym w Żabowie zagościły dobre czarownice, czarodzieje, wróżki, elfy i krasnoludki… Były czary-mary, loty na miotle, czarodziejskie specjały kulinarne (tajemne mikstury do picia, krasnoludkowa pizza , kiełbaski z grilla, smerfne lody dla ochłody)  i tańce przy muzyce.

czytaj więcej »

Zaproszenie

dodano: 05-06-2013

 "BLISKOŚĆ NIEZNANA"
Urząd Miejski w Pyrzycach,  I piętro

czytaj więcej »

Dzień Dziecka w Pyrzycach!

dodano: 05-06-2013

     1 – go czerwca, jak co roku obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji w poniedziałkowe popołudnie na hali widowiskowo – sportowej Burmistrz Pyrzyc zapewnił dzieciom wiele wrażeń i moc atrakcji.

czytaj więcej »

Święto Rodziców w Krzemlinie

dodano: 05-06-2013

     4 czerwca 2013 roku, na Sali Wiejskiej w Krzemlinie uczniowie Szkoły Podstawowej z Mielęcina zaprosili swoich rodziców na uroczyste spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty.  Rodzice przybyli bardzo licznie, aby oglądać swoje pociechy. W świętowaniu, tego uroczystego dnia towarzyszyli nam: Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech z rodziną oraz Sekretarz Gminy Pyrzyce Beata Kurowska. 

czytaj więcej »

WIZYTA BURMISTRZA PYRZYC W "BAJKOWEJ KRAINIE"

dodano: 04-06-2013

      W dniu 3 czerwca 2013 roku Przedszkole Publiczne Nr 4 w Pyrzycach miało zaszczyt gościć w swych progach Burmistrza Pyrzyc Jerzego Marka Olecha, który przyjął nasze zaproszenie w związku z „XII Ogólnopolskim tygodniem głośnego czytania”, w ramach realizacji kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”.

czytaj więcej »

ŚWIĘTO DZIECI W "BAJKOWEJ KRAINIE"

dodano: 04-06-2013

     Każdy z nas wie, z jakim utęsknieniem czekają najmłodsi przedstawiciele naszego społeczeństwa na swoje święto. W Przedszkolu Publicznym Nr 4 w Pyrzycach obchody Dnia Dziecka miały miejsce w dniu 29 maja 2013 roku.

czytaj więcej »

Święto Mamy i Taty w Przedszkolu Publicznym w Brzezinie

dodano: 04-06-2013

     W  Publicznym Przedszkolu w Brzezinie, dzieci  z obydwóch grup uroczyście świętowały Dzień Mamy i Taty.

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 04-06-2013

     Stowarzyszenie LGD  Ziemia Pyrzycka oraz Gmina Pyrzyce są współorganizatorami warsztatów "Inteligentne technologie produkcji energii na obszarach prawnie chronionych - „FAKTY i MITY” , które  odbędą się w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach w dniach 10,17,21,24 czerwca 2013 roku o godz.10.00. Ideą warsztatów  jest wsparcie prowadzenia działalności gospodarczej na obszarach Natura 2000 przez tworzenie Partnerstw.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia