Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

ŚWIĘTO DZIECI W SZKOLE PODSTAWOWEJ W ŻABOWIE

dodano: 05-06-2012

     Hala sportowa szkoły stała się 1 czerwca sceną, na której chętni uczniowie  zaprezentowali swoje talenty: Kin Martyna – piękne rysunki, Julia Grygiel – kobieta guma, Andrzej Ryś, Nikola Dzięgielewska, Ola Zduńczyk – zaśpiewali utwory znanych wykonawców we

własnych interpretacjach, Jakub Rojek – pokaz jazdy na rowerze, a Michał Pszczoła wykonał triki na deskorolce.

czytaj więcej »

II Pielgrzymka Strażaków OSP do Brzeska

dodano: 04-06-2012

     2 czerwca br. odbyła się II Archidiecezjalna Pielgrzymka Strażaków OSP do Sanktuarium Matki Bożej w Brzesku.

czytaj więcej »

1. czerwca Plac Ratuszowy opanowały dzieci!

dodano: 04-06-2012

     Takiego święta jeszcze w Pyrzycach nie było! Piątkowy festyn z okazji Dnia Dziecka przyciągnął tłumy małych i dużych mieszkańców gminy Pyrzyce. Atrakcji nie zabrakło! Organizator dziecięcego święta Burmistrz Pyrzyc Marek Olech zapewnił wszystkim dzieciom wspaniałą zabawę.

czytaj więcej »

Światowy Dzień Bez Tytoniu

dodano: 31-05-2012

      Światowy Dzień Bez Tytoniu corocznie obchodzony 31 maja jest najlepszą okazją do refleksji nad następstwami wywołanymi dymem tytoniowym zarówno na swój organizm jak i otoczenia. Tegoroczne obchody przebiegają pod hasłem „Działania marketingowe przemysłu tytoniowego” i adresowane są do ogółu społeczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem młodych kobiet.

czytaj więcej »

Gimnastyka na świeżym powietrzu

dodano: 31-05-2012

     28 maja 2012 roku o godzinie 15.45 na zaproszenie Burmistrza Pyrzyc Jerzego Marka Olecha oraz Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pyrzycach Renaty Michalskiej, pod Urząd Miejski przybyli mieszkańcy Pyrzyc i pracownicy Urzędu na piętnastominutową gimnastykę, zorganizowaną z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu.

MarKo

czytaj więcej »

III RODZINNY FESTYN PARAFIALNY 2012

dodano: 31-05-2012

     Wzgórze Chramowe, piękne ,sobotnie popołudnie , Dzień Matek. Mieszkańcy Pyrzyc tłumnie przybyli  pod „mały kościół”, aby wspólnie bawiąc się i świętując  dołożyć swoją cegiełkę, a właściwie szkiełko do nowych witraży kościelnych.

czytaj więcej »

MISTRZOSTWA POLSKI W SUMO

dodano: 31-05-2012

     W Ropczycach niedaleko Rzeszowa w dniach 25-26.V.2012 r. odbyły się Mistrzostwa Polski w sumo kadetów, kadetek, juniorów i juniorek. W zawodach wzięło udział 440 zawodników i zawodniczek z 34 klubów, w ty, 12-osobowa ekipa  „Spartakusa” Pyrzyce, która zdobyła 6 medali

czytaj więcej »

RODZINKOWY DZIEŃ SPORTOWY

dodano: 31-05-2012

     Pod takim hasłem bawili się uczestnicy festynu zorganizowanego 26 maja br. w Szkole Podstawowej w Żabowie.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

Rozlicz PIT w Pyrzycach
Rozliczenie PIT online w PITax.pl jest dostępne dzięki projektowi „Wspieraj lokalnie” przygotowanemu przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz PITax.pl Łatwe podatki.

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia