Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Spotkanie w plenerze

dodano: 27-06-2012

   23 czerwca br. odbyło się kolejne (trzecie) spotkanie Burmistrza Pyrzyc z mieszkańcami, które jest kontynuacją cyklu otwartych spotkań, zapoczątkowanego w ubiegłym roku. Tym razem organizacja spotkania przebiegła nieco inaczej.

czytaj więcej »

Sezon "siatkówki plażowej" otwarty

dodano: 25-06-2012

     Duet Marcin Wieliczko –  Jarosław Stec okazał się najlepszym w gronie 8 par w „Otwartym Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora OSiR”, w śród których jedna para była żeńska i jedna żeńsko – męska.

czytaj więcej »

INFORMACJE

dodano: 22-06-2012

     Od 1 lipca 2012r. prowadzona będzie kontrola związana z przestrzeganiem zasad Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Pyrzyce ( przyjętego Uchwałą Nr LV/455/09 Rady Miejskiej w Pyrzycach z dnia 26 listopada 2009r.) przez Straż Międzygminną i pracowników Urzędu Miejskiego w Pyrzycach. Szczegółowo będą sprawdzane umowy na wywóz nieczystości.

czytaj więcej »

SUCKCESY NASZYCH REGIONALNYCH ZESPOŁÓW ŚPIEWACZYCH

dodano: 22-06-2012

     Regionalny Zespół Śpiewaczy „KRESOWIANKA” z Letnina został Laureatem XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Polszczyzny i Pieśni Kresowej „WIELKIE BAŁAKANIE” w dniach 16 - 17.06.br.  w Żarach. Program, jaki Kresowianka zaprezentowała pt. „Kresy wschodnie – bliskie i dalekie, znane i nieznane”, został uznany przez jury jako jeden z najlepszych. Jerzy Marek Olech – Burmistrz Pyrzyc dopingował i wspierał naszych uczestników podczas tego festiwalu.

czytaj więcej »

OGŁOSZENIE

dodano: 20-06-2012

     OGŁOSZENIE Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego na wniosek Stowarzyszenia „SIEJA” z/s w Marianowie informuje o możliwości składania w ramach II naboru, za pośrednictwem Stowarzyszenia „SIEJA” z/s w Marianowie wniosków o dofinansowanie w ramach środka 4.1 Rozwój obszarów zależnych od rybactwa z wyłączeniem operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej oraz nabywaniu numiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności w ramach Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013”

OGŁOSZENIE

HARMONOGRAM

czytaj więcej »

WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW Z ŻABOWA DO GLINNEJ

dodano: 20-06-2012

     W piątek 15 czerwca dzieci z Przedszkola Publicznego w Żabowie zwiedziły Ogród Dendrologiczny w Glinnej. Oglądały tam różnorodność drzew i krzewów.

czytaj więcej »

Bezpieczne wakacje

dodano: 20-06-2012

    Nie trzeba nikogo przekonywać, jak ważne jest przekazywanie wiedzy na temat bezpiecznego zachowania oraz zapobiegania sytuacjom zagrażającym życiu na każdym etapie edukacji dzieci. W celu podniesienia poziomu wiedzy przedszkolaków oraz promowania bezpiecznego spędzania wolnego czasu, w środowe przedpołudnie (13.06.2012r.) w Przedszkolu Publicznym w Żabowie odbyło się spotkanie ze strażakami z Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach : asp. Michałem Jabłońskim i mł. bryg. Arturem Winarskim.

czytaj więcej »

INFORMACJE

dodano: 20-06-2012

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Sołecznego Oddział Regionalny w Koszalinie uprzejmie informuje, że w roku ubiegłym Kasa uruchomiła nowe narzędzie umożliwiające rolnikom dogodne i szybkie źródło informacji w internecie o działaniach prewencyjnych - Kalendarz Wydarzeń Prewencyjnych, który jest elektroniczną wyszukiwarką powiązaną graficznym odnośnikiem ze stroną KRUS www.krus.gov.pl

INFORMACJA KRUS

czytaj więcej »



Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

Rozlicz PIT w Pyrzycach
Rozliczenie PIT online w PITax.pl jest dostępne dzięki projektowi „Wspieraj lokalnie” przygotowanemu przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz PITax.pl Łatwe podatki.

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia