Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Reaguj, gdy niepełnoletni kupuje alkohol.

dodano: 03-08-2012

     Gmina Pyrzyce przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Pozory mylą, dowód nie”. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Komenda Główna Policji oraz Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego w Polsce – Browary Polskie.

czytaj więcej »

68 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

dodano: 31-07-2012

     W związku z rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego, w dniu 1 sierpnia br. o godzinie 17.OO przy Urzędzie Miejskim w Pyrzycach zostanie włączona syrena alarmowa.
     Zachęcamy wszystkich mieszkańców do chwili refleksji i uczczenia rocznicy „godziny W” minutą ciszy. Dla podkreślenia tej ważnej daty, na Urzędzie Miejskim oraz jednostkach organizacyjnych zostały zawieszone flagi narodowe.

Burmistrz Pyrzyc
(-) Jerzy Marek Olech

czytaj więcej »

Turniej Piłki Siatkowej o puchar Burmistrza Pyrzyc

dodano: 30-07-2012

       W minioną sobotę tj. 28.07.2012 r. - już po raz osiemnasty na plenerowym boisku rodziny Malinowskich w Giżynie ( gmina Pyrzyce) odbył się turniej piłki siatkowej o puchar burmistrza Pyrzyc Jerzego Marka Olecha.

czytaj więcej »

POWOŁANO PYRZYCKĄ RADĘ SENIORÓW

dodano: 27-07-2012

     25 lipca bieżącego roku Jerzy Marek Olech – Burmistrz Pyrzyc powołał Pyrzycką Radę Seniorów. Wcześniej, 11 lipca odbyło się w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach spotkanie inauguracyjne burmistrza z seniorami, którzy zadeklarowali swoje członkowstwo w Radzie.   

czytaj więcej »

Trwa remont dróg wewnętrznych w miejscowości Żabów

dodano: 26-07-2012

     W miejscowości Żabów trwają prace remontowe dróg, polegające na wymianie chodników z kostki typu polbruk oraz krawężników drogowych w celu przygotowania dróg do ułożenia nowej nawierzchni asfaltowej. Wykonawcą robót jest firma STRABAG ze Stargardu Szczecińskiego, która została wyłoniona w drodze przetargu. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest
w połowie sierpnia bieżącego roku

czytaj więcej »

Zdrowa Gmina

dodano: 25-07-2012

     Z uwagi na dramatyczne statystyki dotyczące zachorowalności na jedne z najczęściej  atakujących nowotworów: raka piersi,  raka szyjki macicy i raka jelita grubego, Polska Unia Onkologii wykorzystując program badań przesiewowych, zainicjowała dla gmin konkurs pn. „Zdrowa Gmina”.

czytaj więcej »

Wieloletni pracownik Urzędu Miejskiego w Pyrzycach odszedł na emeryturę

dodano: 23-07-2012

     13 lipca br. pracownicy Urzędu Miejskiego w Pyrzycach oraz dyrektorzy i pracownicy gminnych szkół pożegnali odchodzącą na zasłużoną emeryturę Genowefę Pawłowską.

czytaj więcej »

EMPTY SPACE NA WOODSTOCKU

dodano: 20-07-2012

4 sierpnia o godz. 17.00 w Kostrzynie podczas XVIII Przystanku Woodstock zagra koncert nasza pyrzycka grupa rockowa EMPTY SPACE.  Chłopcom życzymy udanego, czadowego występu, natomiast publiczności sporej dawki miłych wrażeń!
                                                  MW

    fot. From

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

Rozlicz PIT w Pyrzycach
Rozliczenie PIT online w PITax.pl jest dostępne dzięki projektowi „Wspieraj lokalnie” przygotowanemu przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz PITax.pl Łatwe podatki.

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia