Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Informacja

dodano: 19-03-2012

Szanowni Państwo,

w przypadku wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących ogłoszenia przez Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum Wydział XII Gospodarczy upadłości Pyrzyckiego Przedsiębiorstwa Mieszkaniowego Spółka z.o.o. w Pyrzycach, uprzejmie informuję wszystkich zainteresowanych, że jestem do Państwa dyspozycji w każdy dzień pracy i udzielę  odpowiedzi na  wszelkiego rodzaju pytania.

Ponadto pracownice Urzędu Pani Dorota Grzybowska oraz Anna Wszoła, służyć będą Państwu niezbędną pomocą. Informacje można uzyskać telefonicznie  091 3970375  lub  osobiście  pokój  nr 257 ( II- piętro) oraz 091 3970382  pokój nr 276. Termin zgłaszania wierzytelności mija w dniu 02 kwietnia  2012 roku.

Burmistrz Pyrzyc
Jerzy Marek Olech

czytaj więcej »

Zaproszenie

dodano: 19-03-2012

PREMIERA FILMU

Zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentalnego z cyklu:
"Zapiski Łazęgi" o zabytkach Ziemi Pyrzyckiej
14.03.2012 r.(środa)
godz. 17.20 w programie TVP Szczecin.
Powtórzenie 18.03.2012 r. (niedziela)
godz. 19.50 TVP Szczecin

 

Burmistrz Pyrzyc
Jerzy Marek Olech

czytaj więcej »

Życzenia z okazji Światowego Dnia Inwalidów i Osób Niepełnosprawnych

dodano: 19-03-2012

"Nawet gdybyś dał człowiekowi
wszystkie wspaniałości świata,
nic mu to nie pomoże,
jeśli nie ma przyjaciela,
któremu mógłby o tym powiedzieć".

Catharina E. Goethe

czytaj więcej »

Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech odznaczony Złotym Krzyżem

dodano: 19-03-2012

14 marca 2012 roku Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech został odznaczony za wybitne zasługi dla Związku Inwalidów Wojennych RP Złotym Krzyżem, upamiętniającym 90. rocznicę w służbie Inwalidom Wojennym ku pamięci i wiedzy obecnym i przyszłym pokoleniom Polek i Polaków pod przestrogą:

"Żyć w Ojczyźnie miłej
Chociażby o głodzie
Byle światło w ludziach było
A zgoda w Polskim Narodzie"

czytaj więcej »

Otwarcie hali w Żabowie

dodano: 19-03-2012

Blisko dwa lata uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej  w Żabowie  czekali na  pierwszy dzwonek w nowej części szkoły.

Głównym elementem nowo otwartych pomieszczeń jest hala sportowa  z pełnym zapleczem sanitarnym dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z hali najbardziej cieszą się uczniowie, którzy do tej pory ćwiczyli w jednej z sal  lekcyjnych zaadaptowanych do tego celu.

czytaj więcej »

Dzień Sołtysa

dodano: 19-03-2012

Zajmują najniższy szczebel w hierarchii samorządowej, ale dzięki temu są chyba najbliższej ludzi i na co dzień starają się rozwiązywać ich problemy.

 

Sołtysi, bo o nich mowa, mają w dniu 11 marca swoje święto, z tej okazji dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie Szkoły Podstawowej
w Mielęcinie w dniu 08.03.2012r zaprosili do swojej szkoły Sołtysa Mielęcina Pana Bogdana Pietrzykowskiego oraz sołtysów i członków rad sołeckich okolicznych wsi.

czytaj więcej »

"Młodzież Zapobiega Pożarom"

dodano: 16-03-2012

W dniu 12 marca 2012 r. o godzinie 11.00 w sali 282 Urzędu Miejskiego w Pyrzycach odbyły się Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

Konkurs na etapie gminnym został przeprowadzony zgodnie z Regulaminem Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom",  stanowiącym załącznik do Zarządzenia Nr 517 Burmistrza Pyrzyc z dnia 29 lutego 2012 r. w sprawie  przeprowadzenia Eliminacji Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" i powołania Komisji Konkursowej.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

Rozlicz PIT w Pyrzycach
Rozliczenie PIT online w PITax.pl jest dostępne dzięki projektowi „Wspieraj lokalnie” przygotowanemu przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz PITax.pl Łatwe podatki.

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia