Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Beneficjencie PO RYBY, jeśli masz pytania dotyczące biznes planu zapraszamy na konsultacje.

dodano: 03-04-2012

Stowarzyszenie "Sieja" z/s w Marianowie w ramach  działań informacyjnych związanych z realizacją Programu Operacyjnego Ryby 2007-2013 dla środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa z wyłączeniem realizacji operacji polegających na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności organizuje w ramach pomocy beneficjentom w sporządzaniu wniosków konsultacje z zakresu sporządzania biznes planu dla planowanych działań.

czytaj więcej »

Rajd Turystyczny "POWITANIE WIOSNY"

dodano: 03-04-2012

Kalendarzowa wiosna, co roku rozpoczyna się 21 marca. Pracownicy Szkoły Podstawowej w Mielęcinie wraz z dziećmi postanowili pożegnać zimę nieco wcześniej a mianowicie już 17 marca podczas Rajdu Turystycznego na Powitanie Wiosny.

Zbiórka uczestników odbyła się w Krzemlinie, gdzie każda przybyła drużyna dostała kartę startową i ruszyła w pieszą trasę do Mielęcina. Po drodze na uczestników czekały różnorodne zadania: łamigłówki, zagadki i krzyżówki.

czytaj więcej »

Spotkanie z pielęgniarką

dodano: 03-04-2012

19 marca 2012 roku  w przedszkolu "Promyczek"  najstarsze grupy przywitały miłego gościa. Była to Pani pielęgniarka, babcia naszej Niny z grupy pięciolatków.

Pani przyszła w stroju służbowym i opowiedziała o swojej pracy, pokazała różne urządzenia, z których korzysta. Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej o trudnym zawodzie pielęgniarki, pokonać lęk przed zabiegami medycznymi, a przede wszystkim wzbogacić i utrwalić swoje wiadomości na temat sposobów dbania o zdrowie.

czytaj więcej »

Informacja

dodano: 19-03-2012

Szanowni Państwo,

w przypadku wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących ogłoszenia przez Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum Wydział XII Gospodarczy upadłości Pyrzyckiego Przedsiębiorstwa Mieszkaniowego Spółka z.o.o. w Pyrzycach, uprzejmie informuję wszystkich zainteresowanych, że jestem do Państwa dyspozycji w każdy dzień pracy i udzielę  odpowiedzi na  wszelkiego rodzaju pytania.

Ponadto pracownice Urzędu Pani Dorota Grzybowska oraz Anna Wszoła, służyć będą Państwu niezbędną pomocą. Informacje można uzyskać telefonicznie  091 3970375  lub  osobiście  pokój  nr 257 ( II- piętro) oraz 091 3970382  pokój nr 276. Termin zgłaszania wierzytelności mija w dniu 02 kwietnia  2012 roku.

Burmistrz Pyrzyc
Jerzy Marek Olech

czytaj więcej »

Zaproszenie

dodano: 19-03-2012

PREMIERA FILMU

Zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentalnego z cyklu:
"Zapiski Łazęgi" o zabytkach Ziemi Pyrzyckiej
14.03.2012 r.(środa)
godz. 17.20 w programie TVP Szczecin.
Powtórzenie 18.03.2012 r. (niedziela)
godz. 19.50 TVP Szczecin

 

Burmistrz Pyrzyc
Jerzy Marek Olech

czytaj więcej »

Życzenia z okazji Światowego Dnia Inwalidów i Osób Niepełnosprawnych

dodano: 19-03-2012

"Nawet gdybyś dał człowiekowi
wszystkie wspaniałości świata,
nic mu to nie pomoże,
jeśli nie ma przyjaciela,
któremu mógłby o tym powiedzieć".

Catharina E. Goethe

czytaj więcej »

Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech odznaczony Złotym Krzyżem

dodano: 19-03-2012

14 marca 2012 roku Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech został odznaczony za wybitne zasługi dla Związku Inwalidów Wojennych RP Złotym Krzyżem, upamiętniającym 90. rocznicę w służbie Inwalidom Wojennym ku pamięci i wiedzy obecnym i przyszłym pokoleniom Polek i Polaków pod przestrogą:

"Żyć w Ojczyźnie miłej
Chociażby o głodzie
Byle światło w ludziach było
A zgoda w Polskim Narodzie"

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

Rozlicz PIT w Pyrzycach
Rozliczenie PIT online w PITax.pl jest dostępne dzięki projektowi „Wspieraj lokalnie” przygotowanemu przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz PITax.pl Łatwe podatki.

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia