Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

OBWIESZCZENIE

dodano: 18-06-2019

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 18-06-2019

W piątek (14.06) w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach odbyło się spotkanie w sprawie planowanej przez Stowarzyszenie Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego w ramach realizowanego programu ,,Bezpieczna Gmina 2017- 2020" inicjatywy mającej na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie Gminy Pyrzyce.

czytaj więcej »

„Bo po co komu poezja…?”

dodano: 17-06-2019

Piątkowego popołudnia, 14 czerwca 2019 r. w Kaplicy św. Ducha miał miejsce niezwykły koncert Grzegorza Haciskiego, pod przewrotnym tytułem „Bo po co komu poezja…?”. Koncert, będący jednocześnie promocją płyty o tym samym tytule, zawierającej 14 utworów. 14 wierszy autorstwa Piotra Pawłowskiego, ks. Sławomira Kokorzyckiego, Leszka Dembka, Zbigniewa Janza i Krystyny Rodzewicz, do których Grzegorz Haciski napisał muzykę i zaaranżował. W spotkaniu wzięli udział również Bernadeta Ewa Dybowska, Piotr Pawłowski i ks. Sławomir Kokorzycki, czyli poeci, których teksty wybrzmiały na pycie.
Poezja w takim wydaniu, wyśpiewana ujmującym, ciepłym głosem, nastrojową muzyką urzekła pyrzycką publiczność, wśród której nie zabrakło osób, które również tworzą swoją poezję. Może to będzie początek nowej przygody?
Spotkanie zorganizowała Pyrzycka Biblioteka Publiczna we współpracy z Fundacją Wspierania Kultury "Noc Poetów", która od wielu lat zajmuje się promowaniem kultury Pomorza Zachodniego. Spotkanie zakończyło zaproszenie na IX Korytowską Noc Poetów,
30 sierpnia w Choszczeńskim Domu Kultury

 

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 17-06-2019

czytaj więcej »

OBWIESZCZENIE

dodano: 17-06-2019

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 17-06-2019

Trzy Medale Najmłodszych Zapasników Spartakusa!!! Torgelow - Niemcy 15.06.2019r. odbył się międzynarodowy turniej dzieci w zapasach w stylu wolnym i klasycznym. Podopieczni Henryka Pełki po zaciętych pojedynkach wywalczyli trzy medale. Najlepiej spisał sie Oskar Ćwierzona zdobywając złoty medal w kat-29kg. Natomiast Szymon Łazarski kat-29kg. i Mateusz Pełka kat-30kg zdobyli brązowe medale. Dla najmłodszych zapaśników byla to kolejna lekcja zapasów w ktorej spisali sie na medal. Po turnieju mała niespodzianka dla malych gladiatorów. Gratulacje i podziękowania dla rodziców.

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 14-06-2019

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 14-06-2019

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia