Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

ODNOWIENIE TABLICY POMNIKA POŚWIĘCONEGO KONSTYTUCJI 3 MAJA

dodano: 22-05-2017

Pracownicy Urzędu Miejskiego w Pyrzycach, decyzją Burmistrz Pyrzyc Marzeny Podzińskiej, odnowili tablicę znajdującą się na Pomniku Poświęconym Konstytucji 3 Maja w zbiegu ulic Wojska Polskiego i Ogrodowej. Na Pomniku widoczne już były znaki czasu lecz teraz dzięki wyremontowanej tablicy znów stanowi ozdobę naszego miasta.

czytaj więcej »

DEBATA "POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE - MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW"

dodano: 19-05-2017

W Urzędzie Miejskim w Pyrzycach w dniu 17 maja bieżącego roku odbyła się debata społeczna pn. „POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE – MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW” poprowadzona przez Policję Powiatową w Pyrzycach.

czytaj więcej »

ZAPROSZENIE

dodano: 19-05-2017

czytaj więcej »

Zatrudnianie cudzoziemców

dodano: 19-05-2017

Północna Izba Gospodarcza oraz Centrum Usługowo Doradcze Euroregionu Pomerania w Myśliborzu zapraszają na szkolenie w ramach którego odbędą się indywidualne konsultacje dotyczące trudnych i złożonych zagadnień z zakresu pobytu, podjęcia pracy i zatrudniania cudzoziemców na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

czytaj więcej »

WYBORY SOŁECKIE SOŁECTWA RZEPNOWO

dodano: 18-05-2017

16 maja 2017 roku odbyły się wybory sołeckie Sołectwa Rzepnowo, ponieważ obecna Sołtys Lucyna Wilgocka, która pełniła służbę na rzecz lokalnej społeczności przez 27 lat, złożyła rezygnację z powodów osobistych.

czytaj więcej »

PIŁKA JEST PIĘKNA JAK „PYRZYCKA MAJÓWKA”

dodano: 18-05-2017

A ta siatkowa szczególnie w wykonaniu zespołów dziewczęcych. Tak też było 13 maja w hali OsiR-u podczas IX Międzywojewódzkiego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt „Pyrzycka Majówka”.

czytaj więcej »

Obchody Zachodniopomorskich Wojewódzkich Dni Olimpijczyka

dodano: 18-05-2017

W dniach 12-13 maja b.r. odbywały się w Stargardzie Obchody Zachodniopomorskich Wojewódzkich Dni Olimpijczyka. Stargard po raz pierwszy był gospodarzem  wojewódzkich obchodów. Organizatorami obchodów pod honorowym patronatem marszałka województwa zachodniopomorskiego byłi przedstawiciele Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Zachodniopomorska Rada Olimpijska oraz  prezydent Stargardu.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia