Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Spotkanie noworoczne w Ueckermünde

dodano: 16-01-2024

12 stycznia 2024 roku, na zaproszenie burmistrza Jürgen Kliewe oraz Stowarzyszenia Rzemiosła i Handlu Ueckermünde - Das Seebad am Stettiner Haff, wzięłam udział w spotkaniu noworocznym w naszym mieście partnerskim Ueckermünde.  Serdecznie dziękuję Burmistrzowi Jürgenowi Kliewe oraz członkom stowarzyszenia za ciepłe przyjęcie i zaproszenie na to inspirujące wydarzenie. 
 
Burmistrz Pyrzyc (-)
Marzena Podzińska

czytaj więcej »

Kondolencje

dodano: 15-01-2024

czytaj więcej »

Wizyta przedszkolaków w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach

dodano: 12-01-2024

11 stycznia 2024 roku Urząd Miejski w Pyrzycach odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 4 w Pyrzycach. Dzieci zapoznały się z pracą w urzędzie, zwiedziły gabinet burmistrza oraz salę sesyjną. Spotkały się również ze strażnikami miejskimi, którzy przeprowadzili pogadankę nt. bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz wręczyli maluchom opaski odblaskowe, dzięki którym będą lepiej widoczne na drodze.
 
Burmistrz Pyrzyc
(-) Marzena Podzińska

czytaj więcej »

Uchwała Antysmogowa dla województwa zachodniopomorskiego

dodano: 12-01-2024

W związku z licznymi zapytaniami kierowanymi do Urzędu Miejskiego w Pyrzycach przypominamy, iż od 2018 roku na terenie województwa zachodniopomorskiego obowiązuje Uchwała Antysmogowa.

czytaj więcej »

Pożegnanie ustępującego komendanta PSP w Pyrzycach

dodano: 12-01-2024

10 stycznia 2024 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Pyrzycach odbyło się uroczyste pożegnanie ustępującego komendanta PSP w Pyrzycach mł. bryg. mgr inż. Roberta Dębczaka. Pan Robert Dębczak przez 24 lata pełnił służbę w pyrzyckiej straży pożarnej, obejmując w 2022 roku funkcję komendanta. Dziękuję Panu komendantowi za współpracę oraz wieloletnią służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Pyrzyce.
 
Burmistrz Pyrzyc
(-) Marzena Podzińska

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

Rozlicz PIT w Pyrzycach
Rozliczenie PIT online w PITax.pl jest dostępne dzięki projektowi „Wspieraj lokalnie” przygotowanemu przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz PITax.pl Łatwe podatki.

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia