Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

WYŚPIEWALIŚMY POMOC

dodano: 02-10-2018

       „Każda radość, którą niesiemy innym zawsze do nas powróci”. Tym cytatem łotewskiej pisarki Zenty Mauriny Raudive możemy podkreślić zaangażowanie i wniesioną pracę koordynatora festynu – OSiR-u przy wsparciu organizacyjnym i rzeczowym wielu instytucji, organizacji oraz osób prywatnych w przeprowadzeniu sobotniego festynu charytatywnego pt. „Pomagamy Miłoszowi”.  Patronat nad festynem objęła Burmistrz Pyrzyc – Marzena Podzińska.

czytaj więcej »

PODSUMOWANIE KADENCJI MARZENY PODZIŃSKIEJ BURMISTRZ PYRZYC

dodano: 28-09-2018

Od pierwszych dni mojej kadencji na stanowisku burmistrza Pyrzyc rozpoczęłam działania, które zmierzały do przyspieszenia zrównoważonego rozwoju naszej gminy. Realizację działań, inwestycji i zaplanowanych zadań w dużej mierze opierałam na finansowaniu zewnętrznym, chcąc w ten sposób jak najlepiej wykorzystać środki unijne przyznane Polsce na lata 2014-2020. Pełnienie funkcji burmistrza, bardzo często wymaga podejmowania trudnych decyzji, wychodzących naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców. Planując zadania na 4 letnią kadencję skupiłam się nie tylko na zadaniach inwestycyjnych, ale również za cel swojej pracy obrałam podniesienie standardu życia mieszkańców Gminy Pyrzyce, którego realizacja opierała się na podejmowaniu licznych inicjatyw kulturalnych, sportowych, inspirowaniu aktywności społecznych, a także wsparcia dla działających na terenie gminy stowarzyszeń czy grup seniorów.

czytaj więcej »

GALA 60-LECIA PPK

dodano: 27-09-2018

21 września 2018 roku odbyła się gala z okazji jubileuszu 60-lecia Pyrzyckiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. Obchody rozpoczęto odsłonięciem znajdującej się na budynku przedsiębiorstwa tablicy pamiątkowej, fundatorami której są Marzena Podzińska Burmistrz Pyrzyc oraz Paweł Chyt Przewodniczący Rady Miejskiej w Pyrzycach.

czytaj więcej »

„Remont nawierzchni drogi gminnej wewnętrznej nr 118 w Krzemlinie”

dodano: 26-09-2018

Zakończona została realizacja zadania „Remont nawierzchni drogi gminnej wewnętrznej nr 118 w Krzemlinie”, polegający na ułożeniu nawierzchni z kostki typu POL-BRUK. Całkowita wartość zadania to 64.519,65 zł.  Wykonawca zadania: Usługi Sprzętem Budowlanym Usługi Transportowe Ksel Jan oraz Usługi Sprzętem Budowlanym Ksel Jacek.

czytaj więcej »

II KONFERENCJA „SKUTECZNIE PRZECIW PRZEMOCY”

dodano: 25-09-2018

W dniach 20-21 września 2018 r. odbyła się II Konferencja „Skutecznie Przeciw Przemocy”, której organizatorem była Burmistrz Pyrzyc – Pani Marzena Podzińska, współorganizatorami Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Pyrzycach, Straż Miejska w Pyrzycach, Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Pyrzycach.

czytaj więcej »

Zagospodarowanie terenu poprzez budowę pięciu miejsc postojowych w Brzesku

dodano: 24-09-2018

Trwa realizacja zadania „Zagospodarowanie terenu poprzez budowę pięciu miejsc postojowych”  w Brzesku, na które Sołectwo Brzesko otrzymało dofinansowanie w ramach konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Granty Sołeckie 2018”. Całkowita wartość zadania to 14.883,00 zł, w tym wartość grantu 10.000,00 zł. Wykonawcą zadania jest Usługi Sprzętem Budowlanym Usługi Transportowe Ksel Jan. Termin realizacji zadania – 30.09.2018 r.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia