Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

INFORMACJA

dodano: 13-01-2022

W dniu 12.01.2022 roku odbyło się spotkanie z Dyrektorem Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie Panem Markiem Duklanowskim w sprawie zagospodarowania Jeziora Miejskiego, którego RZGW jest zarządcą. Podczas spotkania w urzędzie oraz wizyty w terenie,

czytaj więcej »

Nabór wniosków - usuwanie azbestu

dodano: 11-01-2022

 

Nabór wniosków - usuwanie azbestu

Burmistrz Pyrzyc informuje, że istnieje możliwość ubiegania się o bezpłatny demontaż, transport i utylizację wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Pyrzyce. Mieszkańcy, którzy posiadają wyroby zawierające azbest na swoich nieruchomościach i chcieliby skorzystać z tej możliwości, powinni złożyć wniosek, który dostępny jest w punkcie informacyjnym Urzędu Miejskiego w Pyrzycach lub w pok. nr 259 (II piętro) oraz pod linkiem https://bip.pyrzyce.um.gov.pl/dokumenty/13167.

Wypełnione wnioski należy złożyć do dnia 31 marca 2022 r.

Do dofinansowania mogą zostać zgłoszone tylko zadania realizowane na obiektach, których właścicielami są: jednostki samorządu terytorialnego, osoby fizyczne, jednostki sektora finansów publicznych, kościoły i związki wyznaniowe oraz wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe.

Dofinansowanie obejmuje wyłącznie demontaż, transport i utylizację lub wyłącznie zebranie zalegającego azbestu na terenie nieruchomości i nie uwzględnia kosztów nowego pokrycia dachowego.

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny z pracownikiem merytorycznym Urzędu Miejskiego w Pyrzycach Panią Ewą Kondalską pod nr tel. (91) 39 70 353 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.

Odbiór wyrobów zawierających azbest w 2022 r. uzależniony jest od otrzymania przez Gminę Pyrzyce dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie

Burmistrz Pyrzyc

(-) Marzena Podzińska

 

czytaj więcej »

AKTYWNY SENIOR

dodano: 10-01-2022

W dniu 10 stycznia 2022 roku w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach podpisałam deklarację współpracy z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Pyrzycach Panią Alicją Pajor-Kubicką w celu realizacji projektu pilotażowego „AKTYWNY SENIOR”.

czytaj więcej »

OGŁOSZENIE

dodano: 04-01-2022

czytaj więcej »

Kondolencje

dodano: 04-01-2022

czytaj więcej »

SAMORZĄDOWY LIDER WSPÓŁPRACY Z NGO 2021

dodano: 31-12-2021

Gmina Pyrzyce w 2021 roku po raz czwarty z rzędu  zwyciężyła w konkursie o tytuł "Samorządowego Lidera Współpracy z NGO 2021" w kategorii Gminy liczącej powyżej 15 tys. mieszkańców i otrzymała Honorowy Tytuł Zwycięzcy, a także nagrodę i dotację w wysokości  10 000 zł.
    Nagroda została przeznaczona na zakup elementów ubrania koszarowego 4 – częściowego  w ilości 6 kompletów.
        

czytaj więcej »

Ogłoszenie

dodano: 29-12-2021

GŁOSZENIE
BURMISTRZA PYRZYC
Z DNIA 21 grudnia 2021 ROKU
W SPRAWIE INWENTARYZACJI STANOWISK WYSTĘPOWANIA BARSZCZU SOSNOWSKIEGO NA TERENIE GMINY PYRZYCE

Szanowni Państwo, z uwagi na występowanie rośliny pod nazwą „Barszcz Sosnowskiego” na terenie naszej gminy oraz w związku z zamiarem opracowania Programu zwalczania Barszczu Sosnowskiego na lata 2022-2025, zwracam się do Państwa z prośbą o zgłaszanie działek, na których występuje przedmiotowa roślina poprzez wypełnienie formularza inwentaryzacyjnego miejsc występowania rośliny i przekazanie ich do tut. Urzędu. Barszcz Sosnowskiego to silnie ekspansywna roślina, która przede wszystkim ma działanie toksyczne i alergizujące, przez co stanowi realne zagrożenie dla zdrowia ludzi. Kontakt z rośliną powoduje m.in. zapalenie skóry, powstawanie pęcherzy, niegojące się rany.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia