Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Informacja

dodano: 16-05-2022

czytaj więcej »

Kondolencje

dodano: 13-05-2022

czytaj więcej »

Kondolencje

dodano: 13-05-2022

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 13-05-2022

czytaj więcej »

dodano: 12-05-2022

czytaj więcej »

Informacja

dodano: 11-05-2022

10 maja 2022 roku w sali kinowej Pyrzyckiego Domu Kultury odbyła się uroczystość pt. „Pyrzyce solidarne z Ukrainą”. Uroczystość została zorganizowana, aby podsumować działania na rzecz uchodźców oraz podziękować wszystkim zaangażowanym w pomoc. Nazwiska wolontariuszy, urzędników, funkcjonariuszy służb mundurowych, sponsorów, rodzin, które przyjęły Ukrainców pod swój dach, pyrzyckiej młodzieży oraz wszystkich innych ludzi dobrej woli, którzy pomagali, zostały odczytane na scenie. Ci, którzy mogli się pojawić na uroczystości, odebrali pamiątkowe dyplomy z podziękowaniami od władz samorządowych. W imprezie wzięli również udział przedstawiciele pyrzyckiej społeczności ukraińskiej, którzy w imieniu swoich rodaków dziękowali pyrzyczanom za pomoc.
 
To była jedna z tych uroczystości, podczas której otaczające dobro było wręcz namacalne. Wszyscy czuliśmy, że my pyrzyczanie i nasi goście, staliśmy się wspólnotą i że wspólnymi siłami, przy wzajemnym zrozumieniu i szacunku, jesteśmy w stanie dokonać bardzo wiele.
 
Burmistrz Pyrzyc
(-) Marzena Podzińska
 

czytaj więcej »

Informacja

dodano: 11-05-2022

Budowa Świetlicy Wiejskiej w miejscowości Młyny
 
W dniu 10.05.2022r. podpisałam umowę z Wykonawcą Panem Krzysztofem Krupskim prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą firmy P.W.KRONEX Krzysztof Krupski z siedzibą w Sumiak, 74-304 Nowogródek Pomorski, wyłonionym w drodze postępowania przetargowego, na realizację robót budowlanych: „Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Młyny”.
 
Wartość robót budowlanych zgodnie z umową: 688 451,90 zł brutto.
 
Planowany termin zakończenia zadania: 30 listopada 2022r.
 
Na powyższe zadanie Gmina Pyrzyce otrzymała dofinansowanie
z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na operacje typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.
 
Dziękuję Panu Olgierdowi Geblewiczowi – Marszałkowi Województwa Zachodniopomorskiego za przyznanie dofinansowania. Sołtysowi Sołectwa Młyny Panu Bogdanowi Sak wraz z Radą Sołecką i mieszkańcom Młynów dziękuję za zaangażowanie.
 
Burmistrz Pyrzyc
(-) Marzena Podzińska
 

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia