Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Zniżki na przewozy autobusowe na terenie Gminy Pyrzyce

dodano: 10-01-2024

Ulgi na bilety jednorazowe obowiązują dla mieszkańców Gminy Pyrzyce, któzy ukończyli 75 roku życia - ulga 100% na bilety jednorazowe oraz posiadaczy karty "Aktywny senior 65+" - ulga 20% na bilety jednorazowe.

Rozkład jazdy tras autobusowych, na których obowiązują zniżki:

Pyrzyce-Pstrowice-Nowielin-Pyrzyce

Pyrzyce-Giżyn-Stróżewo-Pyrzyce

czytaj więcej »

Zapytanie ofertowe

dodano: 05-01-2024

Przedmiotem zamówienia jest remont i konserwacja kościoła filialnego pw. Niepokalanego Serca NMP w Nowielinie. Remont kościoła polegać będzie w szczególności na:
remoncie i konserwację odcinków elewacji nawy głównej i prezbiterium
remoncie cokołu kościoła ze wzmocnieniem gruntu opaską żwirową.
Zadanie inwestycyjne dofinansowane jest ze środków Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Odbudowy Zabytków nr RPOZ/2022/413/PolskiLad.
Szczegóły dotyczące zapytania ofertowego zostały zawarte w treści zapytania ofertowego oraz załącznika do niniejszego zapytania
RZĄDOWY PROGRAM ODBUDOWY ZABYTKÓW

czytaj więcej »

Apel o pomoc

dodano: 29-12-2023

APEL

O POMOC DLA RODZINY POSZKODOWANEJ W WYNIKU POŻARU

    Burmistrz Pyrzyc wraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Pyrzycach zwraca się z serdeczną prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o udzielenie pomocy dla Jana i Zygmunta Tabiś poszkodowanych w wyniku pożaru, który miał miejsce dnia 25 grudnia 2023 roku w miejscowości Pyrzyce – Obojno. W wyniku zdarzenia zniszczeniu uległo mieszkanie rodziny oraz sprzęt gospodarstwa domowego.
    Jeśli chcą Państwo wspomóc poszkodowaną rodzinę poprzez przekazanie darowizny rzeczowej prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Pyrzycach pod nr tel. 915611167 (pracownik socjalny Pani Jolanta Drynia).
    Najpilniejszą potrzebą są materiały niezbędne do remontu mieszkania, tapczan, meble, telewizor, kołdry, koce, poduszki, ręczniki.
    Wszystkim darczyńcom, którzy przyczynią się do pomocy przesyłam szczególne wyrazy wdzięczności w imieniu rodziny oraz własnym.
 
Burmistrz Pyrzyc
(-) Marzena Podzińska

czytaj więcej »

Kondolencje

dodano: 29-12-2023

czytaj więcej »

OGŁOSZENIE

dodano: 29-12-2023

OGŁOSZENIE

    Zgodnie z Zarządzeniem nr 1279/2023 z dnia 28 listopada 2023 roku w sprawie ustalenia dodatkowych dni wolnych od pracy w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach informuję, że dnia 02 stycznia 2024 r. Urząd Miejski  będzie nieczynny w zamian za święto przypadające 06.01.2024 roku.

    Jednocześnie informuję, że Urząd Stanu Cywilnego w Pyrzycach w przypadku zgłoszenia zgonu będzie pełnił dyżur telefoniczny w godzinach od 9:00 do 12:00 pod nr 667705302.

Za wszelkie utrudnienia przepraszam.

Burmistrz Pyrzyc
(-) Marzena Podzińska

czytaj więcej »

Informacja

dodano: 28-12-2023

Informacja

dla posiadaczy zbiorników bezodpływowych lub przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Pyrzyce

 22 grudnia 2023 r. weszła w życie Uchwała nr LXVI/514/23 Rady Miejskiej w Pyrzycach z dnia 8 grudnia 2023 r. w sprawie określenia górnych stawek opłat ponoszonych przez właścicieli nieruchomości, którzy nie są obowiązani do ponoszenia opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi na rzecz gminy, za usługi w zakresie odbierania odpadów komunalnych oraz opróżniania zbiorników bezodpływowych lub osadników w instalacjach przydomowych oczyszczalni ścieków i transportu nieczystości ciekłych (Dz. U. 2023 poz. 6674).

W związku z powyższą Uchwałą podmioty wykonujące działalność na usługi wywozu ścieków ze zbiorników bezodpływowych, osadu z przydomowych oczyszczalni ścieków oraz podmioty prowadzące usługi w zakresie odbioru odpadów komunalnych od innych właścicieli nieruchomości niż zamieszkałych, mogą zastosować maksymalną stawkę do w/w usług w wysokości:

    1) odbioru odpadów komunalnych zbieranych i odbieranych w sposób selektywny – 150,00 zł brutto za 1 m3;

    2) odbioru odpadów komunalnych jeżeli odpady komunalne nie są zbierane i odbierane w sposób selektywny – 185,00 zł brutto za 1 m3.

    3) w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych, w wysokości 50,00 zł brutto za 1 m3.

    4) w zakresie opróżniania osadników w przydomowych oczyszczalniach ścieków i transportu nieczystości ciekłych, w wysokości 110,00 zł brutto za 1 m3.

Celem uchwały jest ochrona interesów mieszkańców Gminy Pyrzyce.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z Wydziałem Gospodarki Komunalnej, Środowiska i Rolnictwa tel. 091 39 70 350 / 353

Burmistrz Pyrzyc
(-) Marzena Podzińska

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

Rozlicz PIT w Pyrzycach
Rozliczenie PIT online w PITax.pl jest dostępne dzięki projektowi „Wspieraj lokalnie” przygotowanemu przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz PITax.pl Łatwe podatki.

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia