Urząd Miejski w Pyrzycach

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
logo

Stwórzmy razem dobry miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego

dodano: 18-05-2017

Uprzejmie informuje, że Gmina Pyrzyce przystąpiła do realizacji projektu grantowego „ Dobre konsultacje, dobry plan ”, w ramach którego prowadzone będą konsultacje społeczne w planowaniu przestrzennym, związane z opracowaniem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla

1. działek położonych w rejonie ul. Stargardzkiej w Pyrzycach, zgodnie z Uchwałą Nr XVII/164/16 Rady Miejskiej w Pyrzycach z dnia 28 stycznia 2016r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, oraz

2. działek położonych w rejonie ulic: 1 Maja, Jana Kilińskiego, Bankowej, Jana Henryka Dąbrowskiego, Księcia Barnima I, Krótkiej, Zabytkowej, Młyńskiej w Pyrzycach, zgodnie z Uchwałą Nr XIX/182/16 Rady Miejskiej w Pyrzycach z dnia17 marca 2016r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

czytaj więcej »

OBCHODY 72. ROCZNICY ZAKOŃCZENIA II WOJNY ŚWIATOWEJ

dodano: 16-05-2017

8 maja 2017 r. odbyły się obchody 72. Rocznicy Zakończenia II Wojny Światowej. Uroczystość rozpoczęła się przemarszem spod Urzędu Miejskiego w Pyrzycach pod Pomnik Pamięci.

czytaj więcej »

Dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dla mieszkańców Powiatu Pyrzyckiego.

dodano: 12-05-2017

                  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach zaprasza mieszkańców na spotkanie które odbędzie się 18 maja 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Pyrzycach ul. Lipiańska 4, o godz. 15.30 z doradcą energetycznym z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie na temat możliwości dofinansowania dla osób fizycznych na:

 1. Wymiana pieców węglowych na ekologiczne,
 2. Termomodernizacja domków jednorodzinnych,
 3. Fotowoltaiki,
 4. Pomp ciepła,
 5. Pieców gazowych,
 6. Zakup samochodów elektrycznych,
 7. Przydomowych oczyszczalni ścieków,
 8. Podłączenie domu jednorodzinnego do sieci ciepłowniczej.

Po spotkaniu przewidziane są konsultacje indywidualne dla uczestników spotkania.

czytaj więcej »

SPOTKANIE INFORMACYJNE W SPRAWIE LOKALIZACJI ELEKTROWNI WIATROWYCH

dodano: 11-05-2017

W Urzędzie Miejskim w Pyrzycach, 9 maja bieżącego roku, odbyło się spotkanie informacyjne w sprawie  lokalizacji elektrowni wiatrowych na obszarze wyznaczonym w projekcie zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Pyrzyce obejmującym obręb miasta Pyrzyce, Brzezin, Młyny, Turze, Ryszewko.

czytaj więcej »

Coolturalna Akademia Rozwoju i Internetowa rozgłośnia radiowa w PDK

dodano: 11-05-2017

Z wielką radością informujemy, że dwa wnioski Pyrzyckiego Domu Kultury złożone do MINISTERSTWA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO zakwalifikowały się do dofinansowania, zajmując przy tym bardzo dobre pozycje na liście rankingowej.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia