Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

INFORMACJA

dodano: 12-04-2018

Uprzejmie informuję, że w dniach od 13-14 kwietnia 2018 roku przejście z ul. J.H. Dąbrowskiego na ul. Owocową z powodu prac budowalnych będzie zamknięte.

 
Za utrudnienia przepraszamy

czytaj więcej »

KONDOLENCJE

dodano: 12-04-2018

czytaj więcej »

10-lecie Zespołu Śpiewaczego Pyrzyczanka

dodano: 10-04-2018

6 kwietnia 2018 roku w sali widowiskowo-kinowej Pyrzyckiego Domu Kultury odbył się Koncert Jubileuszowy z okazji 10-lecia Zespołu Śpiewaczego Pyrzyczanka. Zespół powstał w 2008 r. i uczestniczy między innymi w lokalnych okolicznościowych festynach, biesiadach, dożynkach oraz Międzynarodowym Festiwalu Pyrzyckie Spotkania z Folklorem. Na Lipiańskich Spotkaniach z Żywą Kulturą Ludową Pomorza Zachodniego w 2012 r. „Pyrzyczanka” zdobyła Nagrodę Publiczności. Podczas Spotkania Noworocznego Gminy Pyrzyce 2018, zespół został wyróżniony statuetką Pyrzyczanka za 10-letnią działalność artystyczną oraz popularyzację Pyrzyckiej Kultury. Repertuar zespołu składa się głównie z pieśni patriotycznych, biesiadnych, religijnych i ludowych.

czytaj więcej »

PODZIĘKOWANIA DLA SPONSORÓW, PARTNERÓW I WOLONTARIUSZY ZA POMOC W ORGANIZACJI PYRZYCKIEJ SZYBKIEJ DYCHY BACKER OBR

dodano: 10-04-2018

5 kwietnia 2018 roku w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach odbyło się podziękowanie dla sponsorów, partnerów i wolontariuszy zaangażowanych w przygotowania i realizację II edycji Pyrzyckiej Szybkiej Dychy Backer OBR. Ta wyjątkowa impreza biegowa odbyła się 18 marca 2018 roku, a jej ogromny sukces nie byłby możliwy gdyby nie pomoc: Sponsora Tytularnego firmy Backer OBR Sp. z o.o., firmy Europa Systems Sp. z o.o. –  fundatora nagrody za pobicie rekordu trasy, Skody Auto PEHAMOT, Termo Organiki, Restauracji Park w Pyrzycach, Ośrodka Zielone Wzgórze, Kancelarii Prawnej Skotarczak Dąbrowski Olech i Partnerzy, Mlekovity, PSB Mrówka w Pyrzycach, Kompanii Piwowarskiej S.A., sklepu dla biegaczy RUN EXPERT ze Szczecina, a także Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pyrzycach, Pyrzyckiego Domu Kultury, Straży Miejskiej w Pyrzycach, Komendy Powiatowej Policji, Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Pyrzyce, Stowarzyszenia Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego oraz wielu wolontariuszy. Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR została objęta patronatem honorowym Burmistrz Pyrzyc – Marzeny Podzińskiej oraz Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego – Olgierda Geblewicza. Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym przez Gazetę Ziemi Pyrzyckiej, Dwutygodnik Puls Powiatu, TV Aura oraz serwisy Pyrzyce24.eu, SzczecinBiega.pl, MaratonyPolskie.pl, hot-point.pl, biegowe.pl oraz Radio Szczecin.

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 10-04-2018

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia