Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

BENEFIS 35-LECIA TWÓRCZOŚCI POETYCKIEJ STEFANII JENDRASZCZYK

dodano: 24-09-2018

20 września 2018 r. w Dziale Tradycji Pyrzyckiej Biblioteki Publicznej - „Muzeum Ziemi Pyrzyckiej” miało miejsce niezwykle urokliwe spotkanie – Benefis 35-lecia twórczości poetyckiej Stefanii Jendraszczyk. Rozpoczęła go, wprowadzając w refleksyjny nastrój Hania Rojek grając na skrzypcach utwory m.in. Zbigniewa Wodeckiego.

Burmistrz Pyrzyc Marzena Podzińska wraz z zastępcą Robertem Betyną wręczyła Stefanii Jendraszczyk nagrodę artystyczną – specjalną „Pyrzyczankę” przyznaną za promocję Pyrzyc na niwie kultury i dorobek literacki.

czytaj więcej »

KOLEJNE DOFINANSOWANIE DLA GMINY PYRZYCE

dodano: 24-09-2018

Otrzymaliśmy dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego na zadanie Budowa infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej na obszarze historycznie związanym z działalnością rybacką w parku Burgerpark w Pyrzycach. Całkowity koszt zadania 99.933,35 zł w tym dofinansowanie 84.943,00 zł. Zakres prac obejmuje wymianę i budowę chodnika, montaż małej architektury i promocję projektu.

Dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze na lata 2014-2020.

czytaj więcej »

ZŁOŻONY ZOSTAŁ WNIOSEK O DOFINANSOWANIE ZADANIA „PRZEBUDOWA ULICY GŁOWACKIEGO W PYRZYCACH”

dodano: 24-09-2018

Gmina Pyrzyce złożyła  wniosek o dofinansowanie zadania „Przebudowa ulicy Głowackiego w Pyrzycach” do Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w ramach programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019.

7 września 2018 roku w Pyrzycach została podpisana umowa na realizację zadania „Przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej wraz z przebudową nawierzchni ul. Głowackiego w Pyrzycach”. Rozpoczęcie inwestycji nie zamyka jednak drogi do ubiegania się o środki zewnętrzne.

czytaj więcej »

KONSULTACJE

dodano: 20-09-2018

 

czytaj więcej »

Remont przejścia od Baszty Pijackiej w kierunku ul. Owocowej zakończony

dodano: 14-09-2018

Zakończony został częściowy remont chodnika (przejścia) zlokalizowanego między ul. Dąbrowskiego i Owocową na działkach 38/4 obr. 8 miasta Pyrzyce i 1/32 obr. 10 miasta Pyrzyce.  Całkowity koszt inwestycji to 19.803,00 zł. Zadanie zostało zrealizowane przez firmę  Usługi Sprzętem budowlanym Usługi Transportowe Ksel Jan z siedzibą w Pyrzycach.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia