Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

INFORMACJA

dodano: 21-11-2018

V Pyrzyckie Igrzyska Seniorów – Aktywni w każdym wieku”Nasza Niepodległość” W minioną sobotę (17.11.2018 r.) z udziałem Uniwersytetów Trzeciego Wieku z: Barlinka, Goleniowa, Nowogardu i Pyrzyc rozegrano 5. edycję Pyrzyckiej Senioriady.Tegoroczna uroczystość odbyła się w tonacji niepodległościowej.

czytaj więcej »

Dobiega końca Modernizacja placu zabaw pomiędzy ul. Kilińskiego a ul. 1 Maja.

dodano: 19-11-2018

Dobiega końca modernizacja placu zabaw pomiędzy ul. Kilińskiego a ul. 1 Maja w Pyrzycach. obejmującego montaż dwóch zestawów, ogrodzenie oraz bezpieczną nawierzchnię.

czytaj więcej »

Budowa kompleksu sportowo - rekreacyjnego przy szkole podstawowej w Żabowie.

dodano: 19-11-2018

Trwają prace związane z budową kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Szkole Podstawowej w Żabowie. Zadanie obejmujące wykonanie boiska ze sztuczną nawierzchnią trawiastą przy Szkole Podstawowej. Zadanie realizowane w ramach budżetu obywatelskiego. Planowany termin zakończenia prac 15.12.2018r. 

czytaj więcej »

Wymiana chodnika przy ul. 2 Marca w Pyrzycach.

dodano: 19-11-2018

Trwają prace budowlane polegające na wymianie chodnika w ciągu ul.2-go marca w Pyrzycach.  Planowany termin zakończenia prac to 07.12.2018

czytaj więcej »

Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody

dodano: 19-11-2018

Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody w świetlicy wiejskiej w miejscowości Nieborowo w trybie zaprojektuj i wybuduj.

 

 

czytaj więcej »

Przebudowa ul. Reymonta

dodano: 19-11-2018

Ruszyła przebudowa drogi ul. Reymonta w Pyrzycach. Zadanie obejmuje wykonanie odcinka drogi z kostki betonowej typu Pol bruk. Wykonawcą robót jest firma BUDPAK Paweł Szubert.

 

 

czytaj więcej »

Przebudowa ul. Głowackiego

dodano: 19-11-2018

Trwają prace budowlane przy realizacji zadania „Przebudowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej wraz z przebudową nawierzchni ul. Głowackiego w Pyrzycach”.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia