Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Zawiadomienie o rozpoczęciu prac

dodano: 30-01-2023

ZAWIADOMIENIE O ROZPOCZĘCIU PRAC

Firma KRISTONE Krystian Suda jako Generalny Wykonawca informuje, że w dniu 02.02.2023 planowane jest rozpoczęcie prac dla nw. zadań

1. ,,Przebudowa ulicy Górnej polegająca na wykonaniu ciągu pieszo-jezdnego”

2. „Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. nr 49, 142/6
(ul. Górnej) wraz z wykonaniem chodnika”

W trakcie prowadzonych robót obszar inwestycji będzie czasowo wyłączony z ruchu drogowego.

Prosimy o nie pozostawianie pojazdów na terenie inwestycji.

Przepraszamy za utrudnienia

czytaj więcej »

Gmina Pyrzyce członkiem stowarzyszenia LGD "Lider Pojezierza"

dodano: 27-01-2023

Gmina Pyrzyce członkiem stowarzyszenia LGD "Lider Pojezierza"
26 stycznia 2023 roku w trakcie LVII sesji Rady Miejskiej, odebrałam z rąk Krzysztofa Wiklaka – Prezesa Stowarzyszenia LGD „Lider Pojezierza” oraz Z-cy Prezesa Ireneusza Kostki, uchwałę zarządu w sprawie przystąpienia Gminy Pyrzyce w szereg członków stowarzyszenia.
 
 

czytaj więcej »

Konsultacje społeczne

dodano: 23-01-2023

 

 

 

Ogłoszenie Burmistrza Pyrzyc

W sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych w związku ze złożonym wnioskiem Pyrzyckiego Porozumienia Środowisk Patriotycznych dotyczącego upamiętnienia rotmistrza kawalerii Wojska Polskiego Witolda Pileckiego poprzez umieszczenie tablicy pamiątkowej na kamieniu usytuowanym na działce nr dz. nr 173/2 obręb 8 miasta Pyrzyce przy „Kaplicy pw. Św. Ducha” przy ul. Zabytkowej

Zapraszam wszystkich mieszkańców Gminy Pyrzyce do udziału w konsultacjach społecznych w sprawie uzyskanie opinii mieszkańców w upamiętnieniu rotmistrza kawalerii Wojska Polskiego Witolda Pileckiego poprzez umieszczenie tablicy pamiątkowej na kamieniu usytuowanym na działce nr dz. nr 173/2 obręb 8 miasta Pyrzyce przy „Kaplicy pw. Św. Ducha” przy ul. Zabytkowej.

Konsultacje prowadzone będą w okresie od 30.01 2023 r. do 24.02.2023 r.

Celem Konsultacji jest poznanie Państwa opinii w sprawie upamiętnienia rotmistrza kawalerii Wojska Polskiego Witolda Pileckiego poprzez umieszczenie tablicy pamiątkowej na kamieniu usytuowanym na działce nr 173/2 obręb 8 miasta Pyrzyce przy Kaplicy pw. Św. Ducha. Konsultacje przeprowadzone zostaną za pomocą anonimowej „Ankiety” stanowiącej załącznik nr 1 do Zarządzenia NR 1094/2023 Burmistrza Pyrzyc z dnia 23.01.2023 r.

Ankieta dostępna jest do pobrania w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miejskiego, oraz elektronicznie pod adresem: https://bip.pyrzyce.um.gov.pl/dokumenty/19847.

Wypełnioną Ankietę należy umieścić w urnie wystawionej w siedzibie Urzędu Miejskiego w Pyrzycach ( parter budynku – Punkt Informacyjny) od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30. do 14.30, lub przesłać drogą e - mailową na adres: konsultacje@pyrzyce.um.gov.pl w terminie do dnia 20.02.2023 r.

Burmistrz Pyrzyc
(-) Marzena Podzińska

czytaj więcej »



Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia