Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

PEŁNA MISKA DLA ZWIERZAKA

dodano: 21-09-2017

Na terenie Gminy Pyrzyce pojawia się coraz więcej zwierząt bezdomnych, zagubionych lub porzuconych przez właścicieli, które wymagają pomocy. Odłowione zwierzęta przekazywane są do schroniska w Choszcznie, z którym Gmina Pyrzyce ma zawartą umowę.

czytaj więcej »

Sprawozdanie

dodano: 20-09-2017

czytaj więcej »

I Turniej Tenisowy Open o puchar Burmistrz Pyrzyc

dodano: 20-09-2017

W ubiegłą niedzielę odbył się I Turniej Tenisowy Open o puchar Burmistrz Pyrzyc Marzeny Podzińskiej. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Reaktywowane Stowarzyszenie - Pyrzyckie Towarzystwo Tenisowe, Gminę Pyrzyce oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji. 

czytaj więcej »

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

dodano: 20-09-2017

Straż Miejska w Pyrzycach oraz Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach wraz z nastaniem nowego roku szkolnego rozpoczęła akcję „Bezpieczna droga do szkoły”, która obejmie szkoły i przedszkola z Gminy Pyrzyce. Akcja ma przede wszystkim na celu zwrócenie uwagi najmłodszych uczestników ruchu drogowego na zagrożenia, z jakimi mogą mieć do czynienia oraz na co powinni zwracać szczególną uwagę by bezpiecznie dotrzeć do szkół i przedszkoli.

czytaj więcej »

BEZPIECZEŃSTWO NAJMŁODSZYCH

dodano: 20-09-2017

Dnia 19 września 2017 roku w obecności Pani Burmistrz Pyrzyc Marzeny Podzińskiej oraz funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Pyrzycach nastąpiło przekazanie kamizelek odblaskowych, opasek odblaskowych oraz książeczek edukacyjnych o „Bezpiecznej drodze do szkoły” dla Szkoły Podstawowej w Mielęcinie. Elementy odblaskowe mają na celu poprawić bezpieczeństwo i widoczność najmłodszych uczniów podczas spacerów oraz wypraw poza teren szkoły.

Komendant Straży Miejskiej w Pyrzycach

Michał Maduzia

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia