Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

FESTYN RODZINNY

dodano: 23-06-2017

czytaj więcej »

II KONSULTACJE SPOŁECZNE W SPRAWIE BUDŻETU OBYWATELSKIEGO GMINY PYRZYCE NA ROK 2018

dodano: 23-06-2017

21 czerwca 2017 roku w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach odbyły się II konsultacje społeczne w sprawie Budżetu Obywatelskiego Gminy Pyrzyce na rok 2018.

Cykl konsultacji społecznych obejmuje okres od 5 czerwca 2017 r. do 10 września 2017 r.

Konsultacje będą odbywały się w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach oraz na świetlicach wiejskich Sołectw Gminy Pyrzyce.

czytaj więcej »

KONSULTACJE SPOŁECZNE W SPRAWIE WYKONANIA AKTUALIZACJI LOKALNEGO PROGRAMU REWITALIZACJI

dodano: 23-06-2017

20 czerwca 2017 roku w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach odbyły się konsultacje społeczne w sprawie wykonania aktualizacji Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Pyrzyce. Na spotkaniu zaprezentowane zostały zgłoszone przez podmioty zadania do Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Pyrzyce oraz przedstawione zostały problemy w Gminie Pyrzyce.

czytaj więcej »

KONKURS EKOLOGICZNY NADAJ DRUGIE ŻYCIE ODPADOM

dodano: 22-06-2017

    W dniu 9 czerwca 2017 roku komisja konkursowa dokonała wyboru najciekawszych prac zgłoszonych w konkursie pt. „Nadaj drugie życie odpadom”, zorganizowanym przez Pyrzyckie Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o. ul. Kościuszki  26 74-200 Pyrzyce.

    Celem konkursu było zaangażowanie dzieci i młodzieży w tematykę związaną z ponownym wykorzystaniem odpadów.  Dzieci poprzez własne działania, prowadzące do stworzenia użytkowych rzeczy z odpadów, pokazały, że tematyka recyklingu jest im doskonale znana. Konkurs miał za zadanie rozwijać u uczniów kreatywność oraz zdolności twórcze, skłonić ich do poznania i poszerzania wiedzy dotyczącej zagadnień związanych z gospodarowaniem odpadami.

 

czytaj więcej »

WYBORY UZUPEŁNIAJĄCE

dodano: 21-06-2017

W dniu 13 czerwca 2017 roku w Rzepnowie odbyło się Zebranie Wyborcze Sołectwa Rzepnowo dla przeprowadzenia wyborów uzupełniających Sołtysa Sołectwa Rzepnowo oraz wyborów uzupełniających Rady Sołeckiej Sołectwa Rzepnowo.
W wyniku głosowania Sołtysem Sołectwa Rzepnowo został Pan Radosław Samsik, natomiast w skład Rady Sołeckiej wybrany został Pan Jerzy Morawiak.

Burmistrza Pyrzyc Marzena Podzińska pogratulowała nowo wybranemu Sołtysowi  życząc wytrwałości i owocnej pracy na rzecz całej społeczności Rzepnowa.

czytaj więcej »

KONSULTACJE SPOŁECZNE W SPRAWIE REWITALIZACJI TERENU PRZY MURACH

dodano: 21-06-2017

12 czerwca bieżącego roku odbyły się konsultacje społeczne w sprawie koncepcji rewitalizacji terenu przy murach obronnych na działce nr 6/2 obręb 8 miasta Pyrzyce. W spotkaniu udział wzięła Małgorzata Haas-Nogal ze studia HA-ART, które zajmuje się projektowaniem ww. terenu. Konsultacje miały na celu przedstawienie opracowanych wariantów zagospodarowania terenu oraz zebranie opinii jak również propozycji  od mieszkańców gminy nt. przygotowanych wariantów.

czytaj więcej »

WARSZTATY W STRÓŻEWIE I ŻABOWIE

dodano: 19-06-2017

Pod koniec maja b.r w świetlicy wiejskiej w Stróżewie przeprowadzone zostały warsztaty ozdabiania świeczek tzw. metodą serwetkową. Metoda ta polega na naklejaniu na rozgrzane świece wzorów wyciętych z serwetek. Spotkanie przeprowadziła pani Basia Sokołowska. Pod jej kierunkiem uczestnicy wykonywali własne, oryginalne i jedyne w swoim rodzaju prace.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia