Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

ZNANY ABSOLWENT W "BAJKOWEJ KRAINIE"

dodano: 02-04-2013

     W dniu 22 marca 2013 roku gościł w Przedszkolu Publicznym Nr 4 w Pyrzycach jego dawny absolwent- Bartek Orłowski, muzyk. Bartek jest członkiem zespołu „Chorzy na Odrę” (gitary, śpiew), doskonale znanego w  całej Polsce fanom alternatywnego rocka, który za własny styl przyjął określenie „rock społeczny”.

czytaj więcej »

22 MARZEC DZIEŃ WODY

dodano: 29-03-2013

Dzień Wody - to dzień w którym wszyscy powinniśmy pomyśleć jakie zagrożenie niesie współczesny świat dla wody. Przedszkolaki w PP Brzezin w tym dniu w zabawach badawczych odkrywali właściwości wody. Wiedzą, że bez życiodajnej wody nie przetrwały żaden człowiek, zwierzę i żadna roślina. Pamiętają o konieczności oszczędzania wody i obiecały przypominać o tym swoim najbliższym.

M. Zak

czytaj więcej »

PRZYWITANIE WIOSNY W PP BRZEZIN

dodano: 29-03-2013

Wyjątkowo inaczej przyszło nam witać w tym roku wiosnę. Pogoda spłatała nam wszystkim psikusa i zamiast szukać pierwszych oznak wiosny, dzieci po raz ostatni w tym roku ulepiły bałwankową rodzinę. Mamy nadzieję, że wspólne okrzyki „precz zimo zła”, skutecznie odstraszą zimę i pozwolą nam wszystkim cieszyć się upragnioną wiosną.

M. Zak

czytaj więcej »

25-lecie pracy artystycznej Romualda Fijałkowskiego

dodano: 26-03-2013

     21 marca w Pyrzyckim Domu Kultury odbyła się uroczystość jubileuszu 25-lecia pracy artystycznej oraz 50-tych urodzin Romualda Fijałkowskiego – pyrzyckiego plastyka-grafika, instruktora, fotografika, dziennikarza, satyryka, osoby obdarzonej wszechstronnym talentem.

czytaj więcej »

SPARTAKUS DRUŻYNOWY WICEMISTRZ POLSKI

dodano: 26-03-2013

      W dniu 23.03.2013 r. odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów w sumo w hali widowiskowo – sportowej OSiR w Pyrzycach. W zawodach uczestniczyło 125 zawodniczek i 175 zawodników z 36 klubów.

czytaj więcej »

Marzanno, Marzanno, Ty Zimowa Panno...

dodano: 26-03-2013

     Choć za oknem króluje jeszcze zima, a ogródki wciąż pokryte są śniegiem, przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Nr3 w Pyrzycach w radosnym nastroju witały tak bardzo wyczekiwaną przez wszystkich Wiosnę.

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 26-03-2013

     WYNIKI Skierowanego do osób prawnych i fizycznych konkursu ofert na realizację w 2013 roku zadań w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Pyrzyce.

czytaj więcej »

MŁODZI PYRZYCZANIE W "BAJKOWEJ KRAINIE"

dodano: 20-03-2013

     W dniu 12 marca 2013 roku  w Przedszkolu Publicznym Nr 4 w Pyrzycach odbyło się Spotkanie Integracyjne Młodych Pyrzyczan pod hasłem „Moje miasto - Pyrzyce”, w którym udział wzięły udział sześciolatki z Przedszkola Publicznego nr 4 oraz sześciolatki z Przedszkola Publicznego 3 w Pyrzycach.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia