Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Uroczyste obchody 68 rocznicy zakończenia walk o Pyrzyce

dodano: 06-03-2013

       1 marca przy Pomniku Pamięci odbyły się uroczystości z okazji 68 rocznicy zakończenia walk o Pyrzyce. Zanim delegacje władz samorządowych, związków kombatanckich, szkół, przedszkoli, instytucji i zakładów państwowych, służb mundurowych złożyły symboliczne wiązanki kwiatów, został odśpiewany a capella hymn państwowy przez młodzież z Publicznego Gimnazjum i Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Pyrzycach.

czytaj więcej »

Grad pytań przy kawie

dodano: 06-03-2013

     Sprawy bieżące to główny temat briefingu burmistrza Pyrzyc, który odbył się 27 lutego (środa) w Urzędzie Miejskim. Zaproszeni dziennikarze w swobodnej atmosferze rozmawiali o najważniejszych dla gminy sprawach.

czytaj więcej »

Wisława Szymborska w Publicznym Gimnazjum

dodano: 05-03-2013

     27.02.2013r. w Publicznym Gimnazjum w Pyrzycach odbyło się "SPOTKANIE Z POEZJĄ WISŁAWY SZYMBORSKIEJ". Uroczystość została zorganizowana przez nauczycieli i uczniów gimnazjum we współpracy z członkami Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 04-03-2013

czytaj więcej »

INFORMACJE

dodano: 28-02-2013

     Ogłoszenie o skierowanym do osób prawnych i fizycznych konkursie ofert na realizację w 2013 roku zadań w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Pyrzyce.

czytaj więcej »

Uhonorowali Zasłużonych

dodano: 26-02-2013

     Już po raz szósty w wypełnionej po brzegi hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pyrzycach, z udziałem wielu zaproszonych gości oraz osób związanych ze sportem całego regionu zachodniopomorskiego, odbyła się doniosła uroczystość „Hall of Fame” – Galeria Sławnych i Zasłużonych Ludzi Sportu Ziemi Pyrzyckiej.

czytaj więcej »

"Szare, bure lub pstrokate..."

dodano: 19-02-2013

     Od kilku lat 17 lutego obchodzone jest nietypowe święto – Światowy Dzień Kota. Dzieci ze starszej grupy Przedszkola Publicznego w Żabowie przyłączyły się ochoczo do obchodów tego święta. Przyniosły w tym dniu do przedszkola swoje pluszaki z rodziny kotów, a także upodobniły się do swoich czworonożnych przyjaciół.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia