Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Uroczyste obchody 67 rocznicy wyzwolenia Ziemi Pyrzyckiej odbyły się 2 marca br. pod Pomnikiem Pamięci.

dodano: 12-03-2012

W obchodach udział wzięły poczty sztandarowe oraz przedstawiciele władz samorządów gminnego, powiatowego, kombatanci, Sybiracy, inwalidzi wojenni, delegacje służb mundurowych, dyrektorzy i przedstawiciele zakładów pracy, dyrektorzy i uczniowie pyrzyckich szkół i przedszkoli oraz mieszkańcy naszego miasta.

Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech oraz Witold Żabski przedstawiciel Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w swoich wystąpieniach złożyli hołd ofiarom walk sprzed 67 lat oraz oddali cześć tym wszystkim, którzy walczyli o naszą ziemię.

czytaj więcej »

Spotkanie z policjantem w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Pyrzycach

dodano: 12-03-2012

28 lutego 2012r. w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Pyrzycach, w ramach realizacji rocznego planu pracy przedszkola dotyczącego bezpieczeństwa, odbyło się spotkanie przedszkolaków z policjantem.

Pan policjant bardzo ciekawie opowiadał dzieciom o przepisach bezpieczeństwa ruchu drogowego ale nie tylko. Mówił także o tym, jak należy się zachować w niebezpiecznych sytuacjach, np. przy spotkaniu  z groźnym psem, kiedy jest się samemu w domu, gdy zaczepia ktoś nieznajomy, itd.

czytaj więcej »

Dzień przyjaźni w "Bukowej krainie"

dodano: 12-03-2012

"Ach jak przyjemnie i jak wesoło mieć przyjaciela, hej, hej, hej!..."  Tak śpiewały młodsze przedszkolaki w środę 29 lutego 2012 r. w Przedszkolu Publicznym Nr 4 w Pyrzycach.

Maluszki razem z czterolatkami udały się w podróż do Krainy Przyjaźni, gdzie spędziły czas na wspólnych zabawach i tańcach. Nieodłącznym elementem tego dnia było czerwone serce – symbol miłości, przyjaźni i dobroci.

czytaj więcej »

Pozdrowienia

dodano: 12-03-2012

czytaj więcej »

Informacja

dodano: 12-03-2012

Urząd Miasta i Gminy w Pyrzycach zamierza w roku bieżącym ubiegać się o dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie na zadania z zakresu usuwania azbestu.

Zadanie polegać będzie na demontażu, transporcie i utylizacji wyrobów zawierających azbest (w szczególności pokryć dachowych).

czytaj więcej »

II Spotkanie Mieszkańców Gminy Pyrzyce z Burmistrzem

dodano: 12-03-2012

W dniu 29 lutego br. o godz. 17.30 w sali widowiskowo – kinowej Pyrzyckiego Domu Kultury Jerzy Marek Olech Burmistrz Pyrzyc spotkał się z mieszkańcami gminy. Było to II  spotkanie w cyklu konsultacji mieszkańców gminy Pyrzyce z Burmistrzem.

Celem II spotkania były dwa ważne zagadnienia. Pierwsze to  przedstawianie i omówienie najważniejszych spraw, wydarzeń  za  rok  2011.  Burmistrz zaprezentował szczegółowo podsumowanie roku  w sferze ekonomicznej, gospodarczej, inwestycyjnej, kulturalno-oświatowej i społecznej.

czytaj więcej »

Zabawy słowem

dodano: 12-03-2012

W Szkole Podstawowej w Żabowie w dniu 19 lutego br. Katarzyna Maliszewska – Olech przeprowadziła konkurs frazeologiczny pt "Zabawy słowem".

3-osobowe zespoły z klas IV-VI rozwiązywały w następujące zadania:  połączyć zwrot frazeologiczny z prawidłowym znaczeniem, przedstawić scenkę adekwatna do wylosowanego zwrotu, przedstawić bez słów zwrot frazeologiczny tak aby publiczność rozszyfrowała o jaki zwrot chodzi.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

Rozlicz PIT w Pyrzycach
Rozliczenie PIT online w PITax.pl jest dostępne dzięki projektowi „Wspieraj lokalnie” przygotowanemu przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz PITax.pl Łatwe podatki.

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia